אהבו את הדרך שלכם

למדו להרוויח כסף מעשייה של מה שאתם אוהבים.

בואו נדבר על כמה נקודות מפתח בנושא.

התמקדו בחוזקות שלכם

לפני שנוכל ללמוד איך לעשות את מה שאנחנו אוהבים, עלינו לדעת מה אנחנו אוהבים לעשות! זהו תהליך של גילוי עצמי שמפגיש אותנו עם ערכי הליבה, החוזקות והנכסים שלנו. כאשר נזהה מה אנו נהנים לעשות, ומה הפעילויות שאנו מסוגלים לשלוט בהן מהר יחסית, נגיע להצלחות משמעותיות יותר – שיובילו להגשמה עצמית.

עלינו להקדיש את רוב זמננו לתרגול החוזקות שלנו ולפעול על פיהן כדי ליצור קריירה שבה אנו עושים את מה שאנו אוהבים למחייתנו. הגדלת התשוקה שלנו לעסקים לא נעצרת שם, כאשר לקוחות רואים שאנו נלהבים, יש סיכוי גבוה יותר שהם יהיו מעוניינים במה שיש לנו להציע, מה שמגדיל באופן דרמטי את הסיכויים שלנו להצליח בעסק.

מצאו את תשוקה שבכם

השלב הבא בפיתוח קריירה בה אנו אוהבים את מה שאנו עושים, הוא בחשיבה ברורה על המטרה שלנו. זה חייב להתאים לנקודות החוזקה שלנו. לאחר שבאמת חשבנו כיצד נראים חיים יוצאי דופן עבורנו, שקלו כיצד תשיגו זאת.

חסכו 

המשאבים שלנו צריכים להיות ממוקדים בזמן שאנחנו בונים קריירה שמאפשרת לנו לעשות את מה שאנחנו אוהבים. נשקיע בפעילויות המאפשרות לנו לעשות את מה שאנחנו אוהבים. זה יגביר את תחושת המסוגלות העצמית שלנו, תוך שמירה על משאבים להגשמת החלומות שלנו.

בנו רשת

בזמן שאנחנו משנים את הקריירה שלנו לעשייה של מה שאנחנו אוהבים, זה גם הזמן ליצור קשרים ולהרחיב את הרשת החברתית והעסקית שלנו. אנו מנצלים משאב רב עוצמה של תמיכה, מידע והשראה כאשר אנו פונים לאחרים. במיוחד כשאנחנו פונים לאנשים שאנחנו מכבדים, ושכבר מצאו תשובות איך לעסוק במה שאנחנו אוהבים. הרשת שלנו תהיה מוכנה כאשר ניישם את אסטרטגיית הגשמת הקריירה שלנו.

בנו בתבונה

נצטרך לעבוד כדי להיות מסוגלים לעשות את מה שאנחנו אוהבים. התחילו עם תוכנית. תשאלו את עצמכם – כיצד נוכל להשיג את המטרה האמיתית שלנו באמצעות עבודה? תכננו כיצד תוכלו להפוך את החזון שלכם למציאות.

מצאו מנטור שאתם מתחברים אליו

בין אם מדובר במישהו שאנו מכירים בחיים האמיתיים שהשיג הצלחה עצומה, או מישהו שלא פגשנו באופן אישי אבל מאוד מעריכים, גלו כיצד הוא מצא הצלחה. כמעט כל איש עסקים מצליח עבר אימון על ידי מנטורים לאורך הקריירה שלו.

אל תפסיקו לחדש

כשאנחנו פועלים למען המטרה שלנו – להיות בעלי קריירה שבה אנחנו עושים את מה שאנחנו אוהבים, נתקל לא פעם בכשלונות ובאכזבות – זה בלתי נמנע. המפתח הוא להפוך את הכשלונות האלה להצלחות. 

אז כיצד נוכל לחדד את הגישה שלנו?

הגבירו את התשוקה לעסקים

להיות מסוגלים לעשות את מה שאנחנו אוהבים לפרנסתנו זה אפשרי, אבל זה לוקח זמן. החליטו היום להתחיל לעבוד לקראת המטרות שלנו, ולהבין שיש הרבה שלבים בדרך בין המקום שבו אנחנו מתחילים למקום שבו אנחנו רוצים להיות. והכי חשוב, לטפח הרגלים שממלאים את חיינו בשמחה בזמן שאנו נוסעים בדרך להצלחה.

פתחו הרְגלים חיוביים ושִמרו עליהם

אמנם ייקח לנו זמן מה לעשות את מה שאנחנו אוהבים בעבודה ולהתפרנס מזה, אבל אנחנו צריכים להבטיח שאנחנו מפתחים הרגלים ברי קיימא בתהליך. כשמתרגלים אותם בקביעות לאורך זמן, הרגלים אלו ימשיכו איתנו ויעזרו לנו להתקדם גם כשהדברים מתקשים. תמיד אפשר לנצל את הכישורים שלמדנו וטיפחנו, ככל שהמסע המקצועי שלנו מתקדם.

על ידי פיתוח הרגלים חיוביים, נוכל גם להגיע לאיזון הרמוני בין עבודה לחיים, אשר ישפר גם את הרווחה הרגשית שלנו לאחר שמצאנו קריירה שאנו אוהבים.

בצעו הערכת מצב קבועה

לעשות את מה שאנחנו אוהבים זה תהליך שלוקח זמן. הימנעו מלהסתכל על הקריירה הנוכחית ככישלון או טעות. ראו בזה מקור מידע – מה אנחנו לא רוצים לעשות למחייתנו, הכישורים שפיתחנו במהלך הקריירה שלנו והרשת שבנינו. כל עוד אנחנו לומדים מהטעויות שלנו בלי להלקות את עצמנו או לגרום לעצמנו לוותר, כל צעד שאנחנו עושים הוא צעד לקראת חיים שאנחנו אוהבים.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש