אז מה בפועל? איך נפגשים איתנו?

נתחיל בהתחלה

רובכם כנראה כבר יודעים שאנחנו יצאנו למסע הזוגי שלנו אי-שם בינואר 2014. מסע שהתכלית שלו הייתה שחרור המשאב החשוב ביותר בחיים של כולנו, הוא משאב הזמן. החלטנו אז שאנחנו רוצים לייצר מנגנון של הכנסות פאסיביות שיאפשר לנו לבחור מה לעשות עם הזמן שלנו, ולהפסיק להזדקק ולהישען על עבודה לפרנסתנו.

כשיצאנו למסע נתקלנו בפערי ידע עצומים, בשני עולמות: תודעה והשקעות.

תודעה בהקשרים שלנו היא תפיסת העולם של השפע, של ה”יש”, של ההתייחסות לכסף כאל משאב שלגיטימי לרצות יותר ממנו, ולא ככזה שצריך להצניע ולהסתפק במעט ממנו.

תחום ההשקעות הוא כל הידע הפרקטי בנושא כסף והצמחה של כסף (לתת לכסף “לצאת לעבודה”). האפיקים השונים, הסיכויים והסיכונים, המומחים בתחומם.

אנחנו חיפשנו מורה נבוכים בשני התחומים הגדולים האלה, כדי שנוכל לתרגם את החזון שפיתחנו לעצמנו, את הרצון העמוק ואת היעדים…. למציאות. ולא היה כזה. אז יצרנו אחד כזה, שינחה אותנו.

ממשיכים ללמוד, נפגשים, משתפים

בשנים שחלפו מאז שיצאנו לדרך אנחנו מרחיבים את מורה הנבוכים הזה. אנחנו לומדים כל הזמן, מחפשים ידע באופן אקטיבי, משפרים את ההבנה שלנו, מדייקים ומחדדים – לעצמנו ולכל מי שרוצה לשמוע. אנחנו חולקים את הידע מבוסס הלמידה והניסיון שלנו בשמחה, ונפגשנו כבר עם אלפי זוגות ויחידים שרוצים לשפר את מצבם הפיננסי וכך גם את החיים שלהם בכלל.

נוכח המתח שבין רצוננו לשתף ידע ולייצר ערך מעשי עבור אחרים, לבין המאמץ להגיע לכמה שיותר אנשים עם הידע ועם הערך האלה, פיתחנו 2 מודלים של פגישות.

המודל הראשון הוא שיחת “הפרה הראשונה”

היא מיועדת לאנשים שנמצאים בתחילת דרכם בעולם ההשקעות, שיש ברשותם יכולת לרכוש “פרוסת השקעה” בעלות של כ-200,000 ש”ח. בשיחה טלפונית בת 15 דקות אנחנו משתדלים להסביר ולהתאים למשקיעים המתחילים את הכיוון שלהם, את שחקני האלפא הרלוונטיים, את העסקאות הרלוונטיות. 

זו אומנם שיחה קצרה, אך מאוד ממוקדת ויכולה להוות קרש קפיצה נהדר לעולם ההשקעות. אנחנו גם תמיד אומרים שהשקעה ראשונה כזו היא בבחינת הוכחת היתכנות עצמית – ניסיון שבמסגרתו אנחנו בוחנים גם את התחום וגם את עצמנו. בודקים אם אנחנו “ישנים טוב בלילה”, אם חיים עם זה בשלום, אם מתאים להמשיך אחרי פרק זמן מסוים (סובייקטיבי לחלוטין), או שבכלל מבינים שכל העניין הזה פחות מתאים לנו.  

המודל השני של הפגישות הוא “השיחה האסטרטגית”

כאן מדובר בשיחת זום בת חצי שעה, שעמוד השדרה שלה מורכב משתי שאלות: “כמה” ו”מתי”. מהו הסכום שאותו נרצה לקבל באופן פאסיבי לחשבון הבנק שלנו, מידי חודש, ותוך כמה זמן אנחנו רוצים/שואפים להגיע ליעד.

בהתאם לציר המרכזי הזה אנחנו מתמקדים בסוגיית ההון העצמי. אנחנו מסבירים שאין כאן קסמים, וכדי להגיע ליעד אנחנו צריכים להגדיל את ההון העצמי שלנו – נתון שכמובן משתנה ממשק בית למשק בית, בהתאם ליעדים הקונקרטיים (“כמה”, “מתי”), לתנאים הכספיים (נזילות) ולנתונים האישיותיים של המשקיעים (הנכונות להתמיד וגם ליטול סיכונים מסוימים).

ומה קורה לפני הפגישה?

לקראת שתי הפגישות האלה – הן שיחת “הפרה הראשונה” והן זו האסטרטגית – אנחנו פותחים קבוצת וואטסאפ מרובעת או משולשת, עם הזוג או היחיד/ה. זו הפלטפורמה לנהל איתנו קשר בלתי מוגבל – אנחנו מאפשרים לשאול שאלות, לשתף בהתלבטויות, להתייעץ ולקבוע פגישות נוספות. ברגע שהקבוצה הזו קיית, ניתן לפנות אלינו בכל עת, ללא הגבלה, ללא תשלום. 

אז אלה המתווים של הפגישות שלנו ושל הקשר שאנחנו ממסדים עם כל מי שצמא לידע ומוכן לצאת לדרך המרתקת של ההשקעות. 

מוזמנים להצטרף ולקבוע איתנו פגישה, שלקראתה אנחנו גם מציעים לקרוא/להאזין לשני פריטים חשובים נוספים: “מודל ההשקעות שלנו”, “התייעצויות ללא הגבלה: איך ולמה בחינם?”.

בהצלחה!

מחכים לכם!

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש