איך להשיג חופש כלכלי? – על קצה המזלג

רוב האנשים יגידו לך שכדי להתעשר או לפחות להיות חופשי כלכלית אתה צריך לזכות בלוטו, לקבל סכום כסף גדול בירושה או לקבל רוח גבית מסיבית מהשקעה גדולה. כל המקרים האלה נשמעים נהדר, אבל רוב האנשים פשוט לא צודקים בהקשר הזה, למעשה כל אדם באשר הוא יכול ללמוד איך מגיעים לעצמאות כלכלית באמצעות כמה שלבים ועקרונות. קריאה, הרחבת אופקים, למידה, התנהלות מסודרת, השקעות נכונות, התמדה ואמונה חזקה, הם אלו אשר יסייעו לך להשיג את המטרות שלך ולהגיע אל החופש הכלכלי אותו אתה מייחל לעצמך.

האם חשיבה חיובית תשפיע על החופש הכלכלי שלנו?

הצעד הראשון בהשגת חופש כלכלי, גם כשאין לך כלום, הוא ביסוס הלך הרוח הנכון. חשיבה חיובית, נחישות ותשוקה הם הדברים שיביאו אותך מנקודה אחת לשנייה בצורה הטובה והבטוחה ביותר קדימה. נכון שכרגע אתה לא מיליונר, גם חשבון הבנק שלך כנראה לא יצביע על כך, אבל העניין הוא שאתה צריך לחשוב כמו מיליונר, כמו מישהו שלא מוותר. כל מה שאדם צריך לעשות הוא להחליט מה הוא רוצה ולתכנן את התוכנית שתביא אותו לשם.

אתה צריך להיות מוכן ללכת על הכל. אתה צריך לצאת מאזור הנוחות שלך. אתה צריך להיות מוכן לעשות כל מה שצריך על מנת להצליח.

מהם השלבים החשובים ביותר להשגת חופש כלכלי?

השלב הראשון הוא להפסיק לדבר על מה שהיית רוצה שיהיה לך ולהתחיל לפעול להשיג את זה. תתרכז. תתמקד. תכוון חזק למטרה – קבע את ה”למה” שלך והבן את הצעדים שאתה צריך לנקוט כדי להשיג את החופש הכלכלי שתמיד רצית.

שנית, למד מהמומחים הפיננסיים המובילים בעולם. אל תחשוש לשאול ולקבל עצות מכאלה שהיו שם ומכירים את הדרך החוצה, האנשים שהפכו מכלום למשהו, מ-0 ל-100, האנשים שבנו עסקים של מיליוני דולרים, האנשים שהשיגו חופש פיננסי ורוצים עכשיו לעזור לך לגלות את האסטרטגיות שבהן השתמשו, כדי שגם אתה תצליח.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש