איך לעשות מיליונים כמו משקיע

יזמים ואנשי עסקים עשירים לא שומרים את כספם בבנק

הכסף שלהם מושקע בדרך כלל בנדל”ן או במניות שמייצרות הכנסה. כשבן אדם ממוצע נמצא בחובות עמוקים הוא נוטה להחזיק ולשמור על החסכונות שלו במקום “לסכן” את הכסף שלו בכל מיני השקעות שאינן בטוחות. אך משקיעים חכמים מבינים שכשהריבית קרובה לאפס – שמירה על הכסף שלך בבנק לא תהיה מועילה.

משקיעים יודעים שהשקעה בנדל”ן היא הדרך הטובה ביותר להתעשר מכיוון שנכסים מוחשיים נוטים להעלות את ערכם לאורך זמן. הנדל”ן הוא תחום שנהנה ממגמה של עלייה בערכו, והוא בחירת ההשקעה הטובה ביותר שתוכל להשתמש בה כדי לייצר עושר, או לפחות הכנסה נוספת ומניבה. המטרה צריכה להיות לרכוש נדל”ן בהנחה או במחיר נמוך יחסית, ולמכור אותו במחיר הרבה יותר גבוה. השקעה בנדל”ן משתלמת ממספר סיבות, בין היתר השקעה בנדל”ן מניבה לך מזומן בפועל – חודש אחר חודש, מכיוון ששכר הדירה עולה על פי רוב על כל ההוצאות הקשורות לנכס הנדל”ן.

השקעת הכסף שלך יכולה להיות הימור, במקרה שאתה לא מבין את ההשלכות אם אתה מפסיד

זו הסיבה שרוב המהמרים מאבדים את כספם ונופלים עם הזמן, הם לא יכולים להרשות לעצמם לשלם את שכר הדירה או את החשבונות שלהם בסוף החודש. הימורים, משחק בבורסה או השתתפות בהגרלת הלוטו השבועית כאמצעים להרוויח כסף מהיר,  הם לא רעיונות טובים. משקיעים יודעים שכדי לייצר כסף במהלך חייהם, הם חייבים לשחק את המשחק הארוך. רק השקעה בנדל”ן יכולה לספק הכנסה אמיתית מכיוון שהיא מכוונת לבניית נכסים אמיתיים.

רוב משקיעי הנדל”ן מרוויחים כסף מזומן מדי חודש

האנשים האלה לא משקיעים בנכסים הדורשים תחזוקה רבה והשקעה רבה מראש. אם נכס חדש יותר ובמצב טוב, הוא ידרוש פחות תחזוקה. עם זאת אנשים יכולים להפוך את הנכס שלהם לבעל ערך רב יותר ולחסוך עוד כסף על ידי השכרת הנכס או שיפוץ הבית.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש