אל תהיה רק אתה, תהיה יותר!

כמה פעמים שמעת את המשפט הפופולרי, “פשוט תהיה עצמך”?

זה נשמע טוב, לא? כנראה בגלל זה זה כל כך פופולרי. אבל הנה עצה: בכל פעם שאתה שומע אמירה נפוצה, משהו שההמונים מסכימים איתו, חשוב היטב על זה.

עצם היותך עצמך יכול להיות מזיק באותה מידה שזה יכול להיות טוב. אם אתה נכשל והכישלון מגדיר אותך, נשארת אתה, וזו לא דרך טובה להמשיך.

מה שאתה רוצה זה לשנות כדי לצמוח לתוך הפוטנציאל שלך, לתוך עצמך הפנימי, האמיתי.

אתה לא צריך להעתיק אחרים כדי להפוך למישהו אחר, אבל אתה צריך ללמוד מהם כדי להפוך למישהו אחר, כי אתה צריך להיות מישהו אחר לפני שתוכל לגלות מי אתה באמת. ואתה האמיתי, אתה עדיין לא מכיר את האדם הזה. הוא או היא קיבלו השכלה נמוכה או יתר על המידה, ובכל מקרה למדו מידע מוטעה. זו לא אשמתך כי בתי ספר לא מלמדים אותך איך להפוך להיות אתה האמיתי.

אם אתה מתכוון להיות עצמך, אז קודם כל אתה צריך לגלות את ה”אני” האמיתי שלך

בגילוי של עצמך האמיתי, תראה שיש לך הרגלים רעים שצריך להחליף בהרגלים טובים. 

איך אתה עושה את זה?

על ידי חיקוי אלה שמצליחים יותר ממה שאתה כרגע. זו הסיבה שלכל כך הרבה אנשים יש מנטורים ומאמנים.

רוב האנשים לא מרוצים ממי שהם, אז הם מסתכלים על אחרים כדי לראות למה הם יכולים להפוך. אנשים תמיד מסתכלים על המאסטר, זה שטוב במה שהם עושים, הבחור הכריזמטי – כדי לחקות אותו. הם רוצים להיות הוא וזה בסדר, ככה משתפרים ומתקדמים.

אם אתה לא בכושר, אתה מסתכל על מישהו שנראה בכושר.

אם אתה תלמיד גרוע, אתה מסתכל על ראש הכיתה.

לא משנה כמה תצליח, כמעט תמיד תוכל למצוא מישהו מצליח יותר בהמשך הדרך. כך תוכל להמשיך למצות את מלוא הפוטנציאל שלך כי להיות מישהו אחר היא למעשה הדרך להפוך למי שאנחנו יכולים להיות ה”אני האמיתי” שלנו. 

אז לא. אל “פשוט תהיה עצמך” – תהפוך למישהו אחר, אתה האמיתי, ותשיג את מה שאחרים אומרים שאי אפשר להשיג!

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש