אנשים רעבים דוחפים יותר

בזמן שאתה חי את החיים, יש בך רמות שונות של רעב לדברים שונים. נקודות שגורמות לדרגות שונות של רעב נמצאות בין הקצוות. האם אתה מוצא שיש לך מוטיבציה גבוהה לצמוח ולחולל שינוי חיובי בעולם הזה בצורה חשובה כלשהי? אנשים ש”יש להם מספיק” אינם רעבים. הם מסתפקים במה שיש להם כהגדרה. אנשים שלא הולכים על יותר, שלא הולכים אחרי מטרות וחלומות חדשים, נתקעים בעבר. בסופו של דבר, אנשים רעבים חיים למען ההווה והעתיד. 

למרבה הצער, יותר מדי אנשים מאבדים את הרעב שלהם לאחר שטעמו ניצחון. חלקם באמת מסוגלים לשמור על הרעב שלהם לאחר הצלחה גדולה. אך מדובר באנשים שעושים את העבודה מדי יום ביומו, שנה אחר שנה, לגדולים יש חשיבה אחרת.

חייבים להיות רעבים כדי לשלוט

בין אם זה בעבודה שלך, בספורט, בדיאטה שלך, מה שזה לא יהיה… אתה חייב להיות בעל רעב שאינו יודע שובע כדי לשמור על דומיננטיות לאורך תקופה ממושכת.

כל אחד יכול להיות ממושמע במשך שבוע או שבועיים, אבל כדי להישאר ממושמע לפרקי זמן ארוכים צריך מסירות ומיקוד.

אז לעשות משהו גדול זה עניין של רעב

נכון, יש משהו מגוחך בלהגיע לרמות גבוהות של הצלחה ורבים מהמאפיינים של הצלחה מיותרים לחלוטין – הבתים, המכוניות, הנצנצים והתהילה, כל אלה יכולים להיראות קצת מופרזים לפעמים, קצת יותר מדי. מצד שני להיות שבור, עני וחסר בית זה גם קצת מופרז. לחיות מתלוש משכורת זה נורא. לכן חלק מלהרוויח כסף, הוא היכולת להרשות לעצמך את הדברים שאתה לא באמת צריך ללא מתח כלכלי ודאגה.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש