היו חסרי רחמים 

חוסר רחמים היא תכונה שיש בה הרבה מעבר למה שנראה לעין. יש לה אמנם הרבה קונוטציות שליליות. היא נשמעת רע, זה נכון, אבל זוהי דרך שבשלב מסוים תהיו חייבים ללכת בה. אתם צריכים קצת כאלה אם אתם רוצים להתחיל לעשות את הדרך שלכם בחיים.

הרבה אנשים רוצים להיות נחמדים ודואגים לגרום לאנשים לחבב אותם במקום לקבל את מה שהם רוצים. “נחמד” היה הכוונה לאידיוט הכפר לפני שנים.

חוסר רחמים – במובן של שאיפות, עסקים חלומות ומטרות

רוב האנשים ויתרו על החלומות שלהם או מפחדים מכדי שיהיו להם – אבל זה לא אתם. מישהו כזה לא יבין את הרצון שלכם להצליח. זו הסיבה שאתם צריכים להיות חסר רחמים כשזה מגיע לחברים ולמשפחות שלכם. אנשים יורידו אותכם אם הם לא בצד שלכם.

יהיו אנשים שאתם צריכים לנתק מהם קשר שלעולם לא יבינו את האובססיה שלכם להצלחה. אתם צריכים להסתובב עם אלה שרוצים את מה שאתם רוצים ולא לפנות זמן לאנשים שהתייאשו. זה כזה פשוט.

יש שתי קבוצות של אנשים

אחת מושכת בשבילכם ואחת מושכת נגדכם. היו חסרי רחמים – חתכו את השליליות.

הדבר הכי חשוב הוא שאתם צריכים להיות חסרי רחמים עם עצמכם. אתם צריכים להיות מסוגלים להגיד לעצמכם לא, אתם צריכים להיות מסוגלים לבדוק את עצמכם. חוסר רחמים אומר שאתם יכולים להוציא את הכל, את כל הרעש החיצוני. תגלו את האדם שאתם אמורים להיות.

להבין את המטרות

שאלו את עצמכם מה הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות או לוותר עליו בכדי להפוך לאכזרי יותר. אתם זקוקים לחוסר רחמים בחייכם. הבינו את המטרה שלכם ולכו אחריה ללא רחמים. הכל מתחיל בכם.

בטח הבנתם שהכוונה היא להיות חסר רחמים עבור היעדים והמטרות שלכם. כדי להגשים אותם תצטרכו לעשות ויתורים כואבים לעיתים על דברים “קורצים” בחיים ה”רגילים”.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש