הסודות של העשירים ביותר

23 בנובמבר 2021

אם אתה רוצה להיות באחוזון העליון, מישהו שמרוויח פי 10 יותר מהאדם הממוצע, מישהו שיש לו את הדחף לעשות תמיד יותר, להתרחב ולצמוח, עקוב אחר העצות האלה.

העשירים עוברים מחזוריות, הם עוזרים לאחרים, הם יוצרים מקומות עבודה, הם משקיעים בעצמם, הם מתחברים לאנשים עשירים אחרים, ויש להם חזון גדול יותר מלאחרים.

זכור את חמשת הכללים הבאים

1. סטטוס קוו

כל אחד יכול להיות מיליונר. וכל אחד יכול לקבל חופש כלכלי. אך שני הדברים האלה הם לא אותו דבר. העשיה, המשמעת העצמית שלך והאנשים שאיתם אתה מסתובב, הם הדברים שיקבעו כמה זמן ייקח לך להשיג את אחד משניהם.

הסטטוס קוו הולך לתכנת אותך להאמין שיש לך שליטה על דברים כמו הכסף שלך, ההצלחה שלך והגורל שלך. הוא יספר לך שקר אחר שקר עד שהשקרים יתחילו להישמע אמינים יותר מהאמת. הסטטוס קוו יעשה כל שביכולתו כדי לוודא שאתה משחק לפי הכללים שלו ושיש לו את כל השליטה עליך.

זו הסיבה שרוב האנשים מגיעים לעבודה שהם שונאים. באופן מסורתי, אמרו להם ללכת לבית הספר, לקבל תואר, לעבוד מספר שנים ואז לפרוש.

הם שומרים על כללי הסטטוס קוו ואז מתלוננים על חייהם ועל כל השקרים שאמרו להם, אך הם מסרבים לראות שזו בכלל לא אשמתם.

הם עושים מה שהרוב עושים כי הם מפחדים להיות שונים ולהתבלט. 

אנשים עשירים לא משחקים לפי הסטטוס קוו. הם כל הזמן ממציאים את עצמם מחדש ומנסים דברים חדשים.

היזהר מאנשים שלא ילכו לעולם נגד הסטטוס קוו, הם בדרך כלל חסידים ולא מנהיגים.

אנשים עשירים לא משחקים לפי הכללים.

יש להם מטרות וחלומות גדולים יותר שהם רוצים להשיג ולעולם לא ייכנעו לדרכים המיושנות להרוויח כסף. יש להם אפיקי הכנסה מגוונים.

2. לעולם אל תוציא יותר ממה שאתה מרוויח

לעולם לא תתקדם כלכלית אם אתה מוציא יותר ממה שאתה מרוויח. אז איך מפסיקים? עליכם להתחיל בהכנת תקציב ולעמוד בו.

במקום לקנות דברים שאתה לא צריך, התחל לשלם את החוב שלך. החוב הרע הוא האויב הגדול ביותר של העושר.

כדי להיות עשיר אתה חייב להיות פחות חייב. כדי להיות עשיר, אתה לא יכול להוציא כסף על דברים חומרניים שאינם חשובים. אנשים עשירים יודעים מה הם יכולים להרשות לעצמם ומה לא. הם חסכנים בהרבה דברים בחיים. זכרו, הישארו צנועים והקריבו עכשיו, כדי שתוכלו ליהנות מפירות עמלכם בהמשך.

3. הקף את עצמך במנצחים

הדבר הראשון הוא להקיף את עצמך באנשים שדוחפים אותך ומניעים אותך קדימה. כשאתה מסתובב עם אנשים ממוצעים הם יעצרו ויעכבו אותך.

אם תסתובב עם אנשים שבורים, אתה תהיה שבור.

אם אתה מסתובב עם אנשים שחיים ממשכורת למשכורת ומתלוננים על כסף כל הזמן, אז תמצא את עצמך מתלונן על כך ששום דבר לא עובד בשבילך ואין לך כסף.

הקף את עצמך במנצחים שאכפת להם מהעתיד, להרוויח כסף, לבנות עושר דורי וליצור חופש כלכלי.

4. עשיה ומשמעת

להתעשר דורש ייצור. אתה צריך לייצר הכנסה באמצעות עבודה קשה, מיקוד ומסירות.

הקדש את עצמך להצלחת העסק שלך. קבע מה הולך להיות, לך עם כל מה שיש לך ואל תיתן לשום דבר לעמוד בדרכך. מקד 95% מהאנרגיה והמשאבים שלך בייצור ובהכנסה.

היפטר מכל פעילות שאינה מניבה הכנסות. השקיעו את הכסף והאנרגיה שלכם בהכנסה, קבעו את תוכנית הייצור שלכם כדי להגיע ליעד.

את רוב העודפים התקציביים שלך תשקיע בצורה סדירה וכחלק מתוכנית ארוכת טווח של הגדלת ההון העצמי.

5. קבל החלטה

החלטות חשובות יכולות לקחת זמן, אנרגיה וכסף ויש לחזור עליהן כל הזמן. זו הסיבה שרוב האנשים אף פעם לא עושים שום דבר עם מידע, הם מקבלים מידע ואז נפגעים מהחיים – הדעת שלהם מוסחת מכל מיני משתנים והם לא מצליחים לעקוב ולהתמקד.

האם אתה מוכן ליצור לעצמך עושר? זה לא יהיה קל ואין דבר כזה להתעשר מהר.

אתה יכול לא לעשות כלום או שאתה יכול לעשות הרבה בעצמך, ליצור קבוצה, למצוא מנטור, לפתח את המיומנויות, לשנות את כל ההרגלים הרעים שלך בעצמך ולבנות משמעת סביב עשייה יומיומית.

זכור – בלי הדחף והמוטיבציה, שום דבר לא יקרה.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש