השקעה אלטרנטיבית באנגליה עם פיזור מצוין ובקרה שוויצרית

כשאנחנו מדברים על השקעות ותשואות, נהוג בדרך כלל להסתכל על שוק המניות והתשואות בו. מרבית השיח העולמי הוא על נכסים, בשעה שהם מהווים לרוב עד 50% ממרבית תיקי ההשקעות. הדרמה הגדולה בשנה האחרונה נמצאת בשוק האג”ח ובמיוחד בשוק האג”ח הממשלתיות שהניב למשקיעים הפסדים של כ-10%, בנכסים שאמורים להיות סולידיים. המצב הזה חידד אצל רבים את החשיבות של מעבר להשקעות אלטרנטיביות, גישה שאנחנו מאמצים מאז שהתחלנו את הפעילות שלנו והקהילה.  

כך, רמת אי הוודאות והתנודתיות עלתה משמעותית. כל אלה בשעה שהשקעות אלטרנטיביות שלא תלויות בשוקי ההון, ממשיכות לתפקד ולהניב למשקיעים תשואות. 

הסיטואציה הזו יוצרת התעניינות הולכת וגוברת בכל העולם במוצרי השקעה אלטרנטיביים. האתגר מהצד שלנו, הוא לבחון מוצרי השקעה שיציעו ערך מוסף גם מבחינת איכות ההשקעה והגופים המנהלים אותם. מרבית המשקיעים בהשקעה זו הם חברות ״פמילי אופיס״ המנהלות הון של אנשים בעלי ממון רב.

אותן חברות ״פמילי אופיס״ בוחנות בקפידה כל השקעה שנכנסת לפורטפוליו של לקוחותיהם. ההשקעה היא מפוזרת ומפוקחת דרך אחד משחקני האלפא המנוסים מאוד בעולמות האלטרנטיביים, עם ניסיון של עשרות שנים בעבודה בגופים פיננסים. 

יתרונות ההשקעה האלטרנטיבית

  1. מפוקחת על ידי FIMNA בשוויץ. ״פימנה״ היא רשות ניירות ערך השוויצרית שהיא אחד הגופים המפקחים הקפדניים והמובילים בעולם. שוויץ היא אחד מהמרכזים הפיננסים הגדולים בעולם ולממשלת שוויץ יש אינטרס מובהק לפיקוח ברמה הגבוהה ביותר, כדי שתעשיית הפיננסים במדינה תאמץ סטנדרטיים קפדניים. היתרון הזה עומד לרשותנו.
  2. תעודה שניתן לרכוש דרך חשבון הבנק שלכם במספר ISIN. כלומר היא תופיע בתיק ניירות ערך בחשבון הבנק, אך לא תהיה סחירה. 
  3. מדובר בפרוסת השקעה של 60 אלף דולר. בסכום זה מקבלים פיזור של תיק השקעות אלטרנטיביות. זהו יתרון גדול לכל המשקיעים.
  4. גמישות והשקעה לשנתיים – התקופה מקנה גמישות גבוהה מאוד מכל הבחינות. היא נפרעת בעוד שנתיים וכך תאפשר ניצול של הזדמנויות חדשות עם כספי ההשקעה וכן היא בעלת טווח קצר, שהוא יתרון בתקופה של אי וודאות כלכלית וקושי לייצור תחזיות ארוכות טווח בכלכלות.
  5. פיזור רחב – השקעה במכשיר אלטרנטיבי המתחלקת על פני 3 תתי פרוסות והשקעות כפי שנתאר בהמשך. 

פיזור סיכונים

כל תעודת או יחידה נרכשת תכלול את שלוש הפרוסות הבאות מטה שמציעות פיזור השקעה וסיכונים. כלומר כל מי שירכוש וישקיע בתעודה מקבל למעשה תיק השקעה אלטרנטיבי מפוזר בין 3 תחומים שונים ובלתי תלויים בניהם. כ-⅔ מהתעודה הן השקעות שאינן תלויות כלל במחזור הכלכלי.

תת פרוסה ראשונה – השקעה בפלטפורמה שמעניקה הלוואות לעורכי דין בעלי רישיון באנגליה לצורך מימון הוצאות משפט בתיקים של “תשלום לפי הצלחה”. כל הלוואה שניתנת לעו”ד מבוטחת על ידי חברת ביטוח למקרה של הפסד בתיק והיא כוללת 4 שכבות הגנה למשקיעים.

תת פרוסה שנייה – זוהי חברה המתמחה בהסבה של שטחי משרדים במרכזי ערים לדירות מגורים. היא מקימה מבני מגורים המיועדים להשכרה לטווח ארוך (BTR). במסגרת זו מתבצע ייזום של פרויקטים משולבים של דירות ומשרדים ומסחר במרכזי ערים. 

תת פרוסה שלישית – בפרוסה זו ההשקעה היא בהקמת חנויות נוחות בצד הדרך בשיתוף רשתות גדולות שהן עוגנים כמו מקדונלדס ורשתות מזון מהיר אחרות. בנוסף, בזרוע זו יוקמו סופרמרקטים שיושכרו לרשתות מזון מוזלות ומותגי ענק כמו לידל או אלדי. הזרוע הזו תקים מבנים לצורך השכרה לטווח ארוך (BTR). 

אם אתם מחפשים מכשיר השקעה שמגלם בטוחות חזקות, פיזור ואלטרנטיבה למתחולל בשוקי ההון – מוזמנים לדבר איתנו!

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש