השתמשו בכסף בחוכמה

יש לכם מעט כסף ואתם מאוד רוצים להשקיע אותו בצורה חכמה,

יש לכם חששות, אך זה טבעי,

השאלה האמיתית היא: מה עליכם לעשות על מנת שאותו סכום כסף שיש לכם, יגדל לסכום גדול יותר, או במילים אחרות, האם כדאי לכם להשקיע את הכסף שלכם, ואם כן, איך ואיפה?

האם אתם רוצים להיות עשירים? אם כן, אתם יודעים שאתם מסוגלים לעשות דברים שלא ייאמנו. אנחנו מאמינים שאתם יכולים לעשות את זה אבל תצטרכו כסף והרבה ממנו כדי למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם.

אתם בטח שואלים את עצמכם “האם עליכם לשים את הכסף שהרווחתם במניות או בנדל”ן?”

ובכן, ישנם שני סוגי השקעות כדאיים

השקעה בעצמנו

אנשים לא מתעשרים כי הם אף פעם לא משקיעים מספיק בעסקה בכדי לקבל תמורה גדולה. אותם אלו שהתעשרו בצורה משמעותית משחקים במחזות גדולים, לא קטנים. אם יש לכם קצת כסף, המשחק הגדול היחיד שאתם יכולים לשחק בו הוא להשקיע בעצמכם. תשקיעו את כספכם בפיתוח מיומנויות חדשות, רכישת ידע ויצירת קשרים רבי עוצמה. אתם אף פעם לא יכולים להפסיד כשאתם משקיעים בעצמכם.

אילו מיומנויות תוכלו ללמוד על מנת להרוויח יותר כסף ולהצליח?

אתם תמיד שומעים על אותם סיפורים שבהם אותו בחור צעיר מחליט להמר ולשים את כל מה שיש לו על הכישרון שבו, הוא מאמין בעצמו והולך על כל הקופה.

לפעמים מספיקה השקעה אחת טובה ומשמעותית על מנת לשנות מהלך של חיים שלמים. האם אתם רואים כמה חזקה יכולה להיות השקעה בעצמכם? האמת העצובה היא שרוב האנשים לא לוקחים את זה ברצינות. אולי יש לכם חבר שמדבר על עושר ותהילה אבל לא יוציא כמה מאות שקלים כדי ללמוד מיומנות או ליצור קשרים שיכולים להגשים את החלומות שלו.

איך זה הגיוני?

אנשים מסוג זה, אם הם עושים משהו בכלל, מחפשים הזדמנויות להתעשר במהירות מבלי לחשוב על בנייה לטווח ארוך, או איך ליצור עושר שלעולם לא ניתן יהיה להרוס.

אל תתנו לזה להשפיע עליכם. תוציאו כסף על עצמכם כדי שתוכלו להביא את ההכנסה שלכם לרמות גבוהות. ברגע שזה יסתיים, אתם תהיו מוכנים להתחיל לבצע השקעות בנכסים מניבים. קחו את הכסף שלכם והשתמשו בו כדי להיות טובים יותר. הוסיפו כישורים והערך שלכם יגדל בשוק בהתאם.

השקעה בנדל”ן

חושבים לבצע השנה עסקת נדל”ן ראשונה?

אחרי שתוציאו כסף על השגת מיומנויות חדשות, ההכנסה שלכם תרקיע שחקים. אתם צריכים לשים את הכסף הזה בחשבונות בלתי ניתנים לפירעון עד שתהיו מוכנים להשקעות עתידיות.

כשזה מגיע להשקעה, פחד הוא מניע מרכזי. אחת המטרות שלכם היא ליצור עושר שישאר להרבה זמן ולא רק רווח זמני, כך שאם משהו יקרה לכם אי פעם, המשפחה שלכם לעולם לא תצטרך לדאוג לגבי העתיד. כשאתם מוציאים כסף, תחשבו במונחים של המטרות והמורשת ארוכת הטווח שלכם. תוציאו כסף לפחות בהתחלה רק על דברים בטוחים ככל האפשר. נדל”ן, כך הוכח כבר לפני שנים רבות – היא ההשקעה המועדפת על האחוזון העליון.

למה? כי נדל”ן מייצר הכנסה…

אם אתם רוצים לבצע את ההשקעה הנכונה – תשקיעו בנדל”ן, זה הוכח כהימור מוצק. זכרו, אתם לא חייבים להשקיע רק בבתים צמודי קרקע. תחשבו בגדול.

אל תפחדו ללכת אחרי עסקאות ענק שמייצרות הכנסה. לכו לשחק במגרש של הגדולים. זה אומר לשים את כל הכסף שלכם בעסקה גדולה.

רוב האנשים לא הולכים אחרי עסקה מספיק גדולה בכדי שהיא באמת תשתלם להם. הם מנסים לשחק את זה בטוח וקטן. זה לא יביא לכם את התוצאות שאתם רוצים. בין אם תבחרו להשקיע בנדל”ן או משהו אחר, חפשו נכסים מניבים. זה אומר תזרים מזומנים. אומרים שמזומן מסובב את העולם, ויש סיבה לכך.

כשאתם חדשים בהשקעות, תכוונו להשקעה רק כשאתם מגיעים לסכום מסוים שהסכמתם עליו תחילה, בחרו סכום גדול, תסתכנו, אתם יכולים לעשות את זה, הוכחתם לעצמכם שיש לכם מספיק משמעת כדי להרוויח ולשמור על כסף. היו חכמים – מקמו את עצמכם כדי להתעשר בוודאות על ידי משחק גדול על דברים בטוחים! 

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש