התגבר על הפחדים שלך – הסר את המעצורים

ברגע שאתה מתחיל לקחת אחריות על החיים שלך אתה חייב להמשיך ללבות את האש, אתה חייב להמשיך. אל תנוח, ואל תפסיק, אף פעם. תמשיך להזרים אנרגיה פנימה, תמשיך להדליק את האש כדי שהיא תבער גדולה וחזקה יותר. אתה כל הזמן צריך להתמקד בעוד ועוד פעולות והחלטות. יותר אגרסיביות, יותר התקדמות.

הכי קל וטבעי להמשיך לעשות פעולות כשאתה מנצח – והניצחון אפשרי רק בפעולות. כשאתה מתחיל “לחמם מנועים”, אתה תהייה מודע במהירות לאפשרויות העומדות בפניך ותתחיל לראות רמות חדשות של תוצאות חיוביות. כאשר אתה משיג דברים אתה תרוויח קרקע יציבה ותרצה להשיג יותר ולתדלק את האש שלך יותר.

המשך לפעול עד שלא תוכל לעצור את המומנטום שלך. זה קצת כמו מדשאה או גינה; לא משנה כמה ירוקה הגינה או כמה יפים הפרחים, אתה חייב להמשיך לטפל בהם. אתה חייב להמשיך לכסח, לגזום, לשתול ולהשקות; אחרת, הדשא שלך יהפוך לחום והפרחים שלך ימותו. זה המקרה גם בהצלחה. לעולם לא יכולים להיות מספיק עצים במדורה שלך. לעולם לא תוכל לנקוט ביותר מדי פעולות או לצבור יותר מדי הצלחה.

פחד הוא האינדיקטור הגדול

אם אתה מתכוון להמשיך “לערום עצים”, אתה צריך להבין שפחד הוא לא רע או משהו שצריך להימנע ממנו; לעומת זאת, זה משהו שאתה רוצה לחפש ולאמץ.

פחד הוא למעשה סימן לכך שאתה עושה את מה שצריך כדי להתקדם בכיוון הנכון.

היעדר פחד אומר לך שאתה עושה רק מה שנוח לך – וזה רק יביא לך יותר ממה שיש לך כרגע. עד כמה שזה נשמע מוזר, אתה רוצה לפחד עד שאתה שתרגיש צורך לדחוף את עצמך לרמות חדשות כדי לחוות שוב פחד.

הפחד הוא כל המניע, זה הדלק ששורף את העצים במדורה שלך. זה מה ששומר אותך ממוקד ומונע, זה שומר אותך ממוקד ואת הראש שלך במשחק.

פחד, על פי רוב, מתעורר על ידי רגשות, ולא על ידי חשיבה רציונלית. רוב מה שאתה מפחד ממנו לא מתגשם בסופו של דבר.

פחד לא רק אומר לך מה לעשות; הוא גם אומר לך מתי לעשות את זה. שאלו את עצמכם מה השעה בכל נקודה ביום, והתשובה היא תמיד זהה: עכשיו. הזמן הוא תמיד עכשיו – וכשאתה חווה פחד, זה סימן שהזמן הטוב ביותר לנקוט בפעולה הוא באותו הרגע.

כל התירוצים שבעולם לא ישנו עובדה אחת פשוטה: הפחד הזה הוא סימן לעשות כל מה שאתה מפחד ממנו – ולעשות את זה מהר. כולם מפחדים ממשהו בחיים; עם זאת, מה שאנחנו עושים עם הפחד הזה, הוא שמבדיל אותנו מאחרים.

הפחד להיכשל ישאיר אותך חד ועל קצות אצבעותיך. זה ישאיר אותך ממוקד במטרה וישמור אותך בשליטה, תישאר מפחד, תישאר רעב, תישאר מתודלק.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש