התחדשות תודעתית

התחדשות – איך אנחנו ממציאים את עצמנו מחדש?

עונת האביב שאנחנו חווים ממש עכשיו היא עונה של התחדשות. העצים מלבלבים, הפרחים פורחים, הימים ארוכים ומוארים יותר. זו תקופה של שינוי ושל תקווה.

גם אנשים מתחדשים. זו אומנם לא המחזוריות הקבועה של עונות השנה, וכל אדם מתחדש בתדירות שונה ובקצב אחר, ובכל זאת – התחדשות, או המצאה מחדש, היא לדעתנו אחת המתנות הגדולות שהטבע נתן לנו.

התחדשות תודעתית

גם בהקשר שלנו, של היציאה למסע הפיננסי, אנחנו תמיד אומרים שהדרך מתחילה בהתחדשות תודעתית. הרי אי אפשר לעשות שינויים גדולים אם התודעה לא מאפשרת אותם. תהליך ההתחדשות או ההמצאה מחדש של עצמנו הוא תהליך צמיחה רב-עוצמה. הוא דורש מחויבות והתמדה, הוא כרוך בלא מעט קשיים, אבל מניסיון – הוא כל כך משתלם…

איך “מתחילים ללכת”?

לפני שנספר לכם על ההתחדשות העדכנית שלנו, הנה כמה טיפים קטנים להתחלות גדולות, אגב – לא רק בעולם הכסף וההשקעות:

  1. סמנו את התחומים שבהם אתם רוצים להשתפר – הצעד הראשון להמצאה מחדש של עצמנו היא לזהות את “אזורי הצמיחה” שלנו. איפה אנחנו רוצים לראות שיפור? המרחבים האישיים, המשפחתיים, החברתיים, המקצועיים… זה יכול להיות כל דבר. חשוב רק לזהות, לסמן, להגדיר יעדים ברורים ולגבש גם תוכנית עבודה שתכליתה להשיג אותם.
  2. חבקו את השינוי – אימוץ השינוי יכול להיות כרוך בוויתור על הרגלים ישנים או על דרכי חשיבה שאינן מתאימות יותר; אימוץ השינוי כרוך לעיתים ב”יציאה מאזור הנוחות”, בנכונות ובמאמץ לנסות דברים חדשים. זכרו את היעדים שלכם ואת הסיבות שבגללן יצאתם לדרך… הרצון לצמוח כנראה שווה את הקשיים שתפגשו בדרך.
  3. למדו מיומנויות חדשות – זה יכול להיות כל עיסוק חדש, גם ברמת התחביב. לימוד מיומנויות חדשות לא רק משפר את בסיס הידע שלנו, אלא גם בונה את הביטחון העצמי ופותח הזדמנויות חדשות שלעיתים אפילו לא חשבנו עליהן קודם לכן.
  4. הקיפו את עצמכם באנשים חיוביים – לאנשים שסביבנו יש השפעה משמעותית על חיינו. כדי להמציא את עצמנו מחדש אנחנו צריכים סביבה מאפשרת ומצמיחה. ככל שהיא תהיה חיובית יותר, כך תישמר ותפרח המוטיבציה שלנו להגשים את היעדים שסימנו לעצמנו.
  5. שמרו על עצמכם – תהליכי שינוי והתחדשות כרוכים במאמצים רבים מכל הסוגים. כדי לתדלק את המאמצים האלה כדאי להשקיע גם בטיפול בעצמנו, בגוף ובנפש: תזונה, ספורט, שינה, מדיטציה. כל מה שצריך כדי לשמור על עצמנו ולאפשר את ההליכה בדרך שסללנו לעצמנו.
  6. היו סבלניים והתמידו – זה אולי הטיפ החשוב ביותר (והקשה ביותר לביצוע). המצאה מחדש לוקחת זמן. אין קסמים ואין תוצאות מיידיות. הישארו מחויבים למטרות והתקדמו תמיד, גם אם בצעדים קטנים וגם כשהקשיים צצים.

אז אלה היו שישה טיפים ל”איך להתחיל ללכת”; איך להתחיל לגלות את עצמנו – את מה שאנחנו רוצים מעצמנו ומהעולם, את הערך שאנחנו יכולים לייצר מעצמנו ולהביא לעולם. ואגב, אם זה לא היה ברור – אף פעם לא מאוחר להתחיל, ואפילו אפשר להתחיל כמה פעמים…

איך אנחנו מתחדשים?

לאורך השנים שחלפו מאז “ההמצאה הגדולה” של חיינו, כשיצאנו לדרך אל העצמאות הכלכלית, המצאנו את עצמנו פעמים רבות. כל פעם על רקע אחר, כל פעם כדי לענות על צורך אחר. משבר הקורונה למשל גרם לנו להעביר את כל כִּנְסי ההשקעות לזום, וכך גם לייצר “ספריית VOD” של הקלטות הכנסים, שהפכו את ההזדמנויות לחשופות יותר, לזמינות יותר ולנגישות יותר. ה”המצאה” הזו היא למעשה זרימה עם המציאות, ניצול היתרונות שלה, ניצול ההזדמנויות שהיא מזמנת…

ועם כל המצאה מחדש כזו, התרגשנו מחדש. וגם הפעם אנחנו מתרגשים.

בחודשים האחרונים בחנו את הערך המוסף שאנחנו מביאים לקהילה שלנו שהולכת ומתרחבת כל הזמן – שזה כשלעצמו משמח ומרגש אותנו מאוד. הבנו שהידע שאנחנו מייצרים והזדמנויות ההשקעה שאנחנו מאתרים ומציעים לקהילה לא תמיד מונגשים בצורה המיטבית. הבנו שאנחנו חייבים לשפר את אופן ההנגשה, או את אופן ההגשה…

אז התחדשנו!

החידוש שלנו שיכול לסייע גם לכם להתחדש

אנחנו שמחים לספר על השקה של אתר חדש לגמרי, של פלטפורמה חדשה לגמרי!

היא כוללת מערכות “ניווט” והתאמה אישית שלדעתנו ישפרו באופן ניכר את הדרך שלכם בעולם ההשקעות.

היא כוללת מרכז ידע משודרג, מילון מונחים חדש ועוד הפתעות.

והיא כמובן כוללת את ההזדמנויות! הזדמנויות ההשקעה שאנחנו מאתרים עבורנו ועבורכם, דרך “שחקני אלפא” ותיקים, מנוסים ומקצוענים, ההזדמנויות האלה מונגשות עכשיו בצורה הרבה יותר ידידותית ונוחה, והכי חשוב – בצורה מותאמת אישית.

בקיצור, אתם יותר ממוזמנים לפלטפורמה החדשה והרעננה שלנו – נשמח שתיכנסו, תתנסו, תבחרו את המסלול המתאים לכם ותהנו מהחבילות הייעודיות שהכנו לכם!

אנחנו מקווים שההתחדשות שלנו תהיה גם ההתחדשות שלכם. אנחנו מקווים שהערך המוסף שאנחנו מביאים לעולם – שעבר עכשיו מתיחת פנים רצינית – אנחנו מקווים שהוא יהיה עבורכם מחודד יותר, ערכי יותר ומועיל יותר, ושהדרך שלכם למשכורת הנוספת תהיה מהנה יותר ואיכותית יותר.

בהצלחה!

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש