חיים בעלי ערך ומשמעות

עלינו לצפות ולהעריך את כל מה שמתרחש סביבנו

כל האירועים משפיעים עלינו, ומה שמשפיע עלינו משאיר חותם על מה שנהפוך להיות יום אחד וכיצד נחיה בעתיד. האופן שבו אנו מסתכלים על עבודה קשה ישקף כיצד אנו חיים את חיינו וכיצד אנו מעבירים את ימינו.

בכל פעם שאנו בוחרים לעשות פחות ממה שיכולנו, זה משפיע עלינו ועל היכולות שלנו לרעה. ואם אנחנו גם חוזרים על כך כל יום, עד מהרה נמצא את עצמנו לא רק עושים פחות ממה שאנחנו צריכים, אלא גם הופכים כבני אדם לפחות ממה שיכולנו להיות. למרבה המזל, קל להפוך את התהליך הזה.

התבוננות במקום התעלמות, עשייה במקום הזנחה היא דיסציפלינה שאנחנו חייבים לאמץ. בכל פעם שאנו בוחרים בפעולה על פני התעלמות או בעבודה על פני מנוחה, אנו מפתחים רמה גוברת של ערך עצמי, כבוד עצמי וביטחון עצמי.

זה מה שאנחנו מרגישים לגבי עצמנו שמספק לנו את התגמול הגדול ביותר, יותר מכל פעילות אחרת. זה לא מה שאנחנו מקבלים שהופך אותנו לבעלי ערך; זה מה שאנחנו הופכים בתהליך העשייה שמביא ערך לחיינו. פעילות היא ההופכת חלומות אנושיים למציאות אנושית, וההמרה מרעיון לממשות מעניק לנו ערך אישי שאינו יכול לבוא ממקור אחר.

האם אנחנו באמת יכולים לשנות את העתיד שלנו? את ההישגים שלנו?

כנראה שהתשובה לכך עוברת איפשהו באמצע בין דמיון למחויבות.

לפני המון שנים, זה לא היה אפשרי להגיע לחלל.

אך לאחר מספר שנים, דרך האדם הראשון על פני הירח. 

אפשר להגשים כמעט כל חלום, אבל בשביל להגשים חלומות אנחנו חייבים להיות אמיצים, לעשות את הצעד הראשון, להתחיל ללכת בדרך.

אנחנו חייבים להתמודד עם הפחדים ולעשות שינויים בכדי להישאר חיוביים ולהתקדם.

התמודדו עם הפחדים שלכם!

תהיו מוכנים לשנות כיוון

בחרו יעד חדש ולכו בדרך זו. השתמשו בכוח רצון כדי להתחיל את התהליך. אתם לא צריכים לחזור על הטעויות של שנה שעברה. נקו את השגיאות. השקיעו את המאמץ שלכם עכשיו, בשביל השנה הבאה. ראו שזה יעשה את ההבדל.

תודו בטעויות שלכם

לפעמים צריך להודות בטעויות בפני אחרים. יש לכם את היכולת לומר סליחה, המילים האלה יכולות להתחיל מערכת יחסים חדשה לגמרי. הם יכולים לגרום לשני אנשים ללכת לכיוונים חדשים לגמרי. תהיו מסוגלים להיות כנים ולהודות בפני עצמכם ופני אחרים שעשיתם טעות.

תחדדו את המטרות שלך

הגדירו כמה יעדים גבוהים יותר. תשאפו למטרה גדולה יותר. התחילו את התהליך.

תאמינו בעצמכם.

תאמינו באפשרויות. תאמינו שמחר יכול להיות טוב יותר מהיום. תאמינו אחד בשניה.

שמרו על הזמן שלכם

אל תסיחו את דעתכם ותבזבזו זמן על משימות חסרות ערך. זכרו את המטרות ונצלו את הזמן לביצוען.

השקיעו את הרווחים שלכם

רווחים חשובים יותר משכר. שכר מספיק לכם בשביל לחיות, רווחים עושים לכם הון. האם נוכל להתחיל להרוויח רווחים בזמן שאנו מתפרנסים? התשובה היא כן. השקיעו אותם.

חיו בעוצמה

תשקיעו יותר מעצמכם במה שאתם עושים. תהיו קצת יותר חזקים; תהיו קצת יותר חכמים. בכך שתשקיעו המון מעצמכם, תהיה לכם את הדרך, ואז תבקשו מעצמכם יותר חיוניות, יותר כוח ויותר מרץ, יותר לב ועוד קצת נשמה.

דרשו מעצמכם יושרה

יושרה היא כמו נאמנות. אי אפשר לצפות לכך מאחרים, רק מעצמנו. תהיו הדוגמה הטובה ביותר לנאמנות ותקבלו סביבה נאמנה. היו הדוגמה הטובה ביותר ליושרה – הובילו את הדרך עבור אחרים.

משמעת כמפתח

משמעת היא המפתח לכל דבר. היא המפתח לכל הצלחה. אם נהיה ממושמעים נוכל להשיג הכל.

בחרו את המלחמות שלכם

אם אנו מעריכים משהו, אם אנו מאמינים במשהו, עלינו להילחם עבורו, להעמיד אותו בראש סדר העדיפויות ולפעול עבורו.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש