חלומות פיננסיים

אפשר לומר בוודאות – אנשים שלעולם לא מתחילים אינם היכן שהם רוצים להיות.

זה יכול להיות חוסר ידע או חשש להתחיל. תהיה הסיבה אשר תהיה, עכשיו זה הזמן לפרוץ דרך התירוצים, הפחד והלך הרוח של המחסור. בואו נעשה את הצעד הראשון. נגיע לשם ברגע שנתחיל. קבלת מומנטום חיובי עושה הצלחה להרבה יותר קלה.

תשוקה

ריתמו את התשוקה אליכם.

כשנמצא את התשוקה שלנו, האנרגיה שלנו תתקיים ממנה.

אבל כדי למצוא את התשוקה שלנו, אנחנו צריכים לשאול את השאלות הנכונות. ממה אנחנו מתלהבים? איפה החולשה שלנו? איפה לא נתפשר?

להחליט, להתחייב, להחליט

מציאת התשוקה שלנו הולכת לתת לנו אנרגיה אדירה, אבל כדי לשמור על המומנטום, עלינו לעשות את הדבר הבא. ההחלטה היא באמת הכוח שמשנה את חיינו. קבלו את ההחלטה הזו בזמן שאתם עדיין במצב נלהב. אם נקבל החלטה ללא תשוקה, נהרוג את המומנטום.

הבינו שההחלטה היא כמו מלחמה – הפנימיות מסתובבת בנו הלוך ושוב. לאחר שקיבלנו את ההחלטה שלנו, עלינו להתחייב לה, לא משנה כמה זה קשה או קל. לאחר מכן, עלינו לפתור. השאלות לרוב נעלמות ברגע שאתה מקבל החלטה והולך איתה.

בצעו פעולה מיידית, אינטליגנטית ועקבית

הדרך היחידה לשמור על המומנטום היא לנקוט בפעולה מיידית.

פעולה מיידית ומשמעותית היא התרופה להכל. אם מערכת היחסים שלנו לא במקום שאנחנו רוצים שהיא תהיה, אם הכספים שלנו לא במקום שאנחנו רוצים שהם יהיו, או הגוף שלנו, או העסק שלנו, מה שלא יהיה, אנחנו צריכים לנקוט בפעולה משמעותית. ואם זה לא עובד, נסו משהו אחר. המשיכו לנקוט בפעולות עד שתמצאו את הדרך קדימה.

היו חכמים, היו כנים

כדי לשמור על המומנטום, אנחנו צריכים להיות חכמים. נוודא שהתוצאות שאנו מתכוונים להשיג הן מציאותיות ומעוגנות במסגרת זמן סבירה. האם אנחנו מתקדמים? האם אנחנו כנים עם עצמנו? לא נסתפק בבינוניות כשהלב שלנו רוצה כל כך הרבה יותר. נהיה מספיק אמיצים לעשות את הצעד הראשון ולאפשר לכוח המומנטום להניע אותנו לעתיד שבו החלומות שלנו הופכים למציאות.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש