טוני רובינס – איך בעלי עסקים יכולים להתגבר על מתחים ולקדם הצלחות?

התמצית של עמית והגר – לדעת לשלוט במחשבות שלך זה המפתח להצלחה בכלל ולהצלחה עסקית בפרט.

טוני רובינס, גורו העזרה העצמית הידוע בעולם, עובר על כמה טיפים שיעזרו לבעלי עסקים להתגבר על מתח ולהניע את העסקים שלהם להצלחה.

בעלי עסקים מתמודדים עם לחץ וקבלת החלטות על בסיס יומיומי והדבר עלול לפגוע ביכולתם לתפקד ולהצליח. טוני רובינס מציע מספר שלבים ייחודיים בכדי לעזור לבעלי עסקים להילחם במתח ולכבוש את האתגרים הניצבים בפניהם.

אמונות

השלב הראשון בתהליך הוא להתגבר על המוח שלך. בעל עסק חייב להסתכל על אתגרים ולהתמודד איתם בראש, על מנת להשתמש באותם האתגרים כהזדמנות לצמוח.

מחשבות אינן המחשבות שלך, הן רק מחשבות, הן של המוח ושייכות רק למוח לשם, מחשבות לא פוגעות בך, רק המחשבות שאתה מאמין שפוגעות בך, הן אלה שבסוף יפגעו בך.

כל האמונות נושאות עמן השלכות. הדרך שבה מסתכלים על מחשבות, הלך הרוח של התמודדות עם מחשבות מלחיצות צריך להשתנות.

האופן שבו אתה מסתכל על מחשבות מגדיר את ההשפעות שלהן עליך. רוב האנשים מאמינים שכאשר יגיעו למטרה מסוימת בעתיד, רק אז הם יהיו מאושרים, כאשר הם ירוויחו סכום כסף מסוים אז, הם יהיו מאושרים. הצד הרע של המחשבות הוא להאמין בהן.

נניח למשל שאנשים חושבים לעצמם, “אני הולך להרוג את האדם הזה”, האם הם באמת הולכים להרוג אותו? לא, כי הם לא מאמינים למחשבה הזו. ברגע שתאמין למחשבה – זה הרגע שתילחץ ממנה.

הצלחה ללא הגשמה היא הכישלון האולטימטיבי. האמונה במחשבות המלחיצות שלך גורמת לך להיות בלחץ. הדרך שבה אנו מסתכלים על מחשבות צריכה להשתנות כדי שנוכל להרגיש סיפוק. אתה יכול להגיע לכל המטרות שלך אבל עדיין להיות תחת כישוף המחשבות המלחיצות שלך – ועדיין תדאג, עדיין תלחץ. אם תשחרר את המחשבות המלחיצות תרגיש חופש.

עקביות

הכוח החזק ביותר באישיותו של אדם הוא הצורך להישאר עקבי עם הדרך שבה האדם מגדיר את עצמו. כאשר אתה שם את עצמך בקטגוריה מסוימת, אתה תקבל באופן לא מודע החלטות, כדי להישאר עקבי במסגרת הכללים שאתה קובע לעצמך. אתה צריך להסתכל על עצמך בצורה אובייקטיבית. אם תגשים את המטרות שלך ותמצא את אזור הנוחות שלך, המוח שלך יפעיל את הבלמים באופן אוטומטי כדי לשמור אותך בגבולות שתת המודע שלך קובע. לכן אדם צריך להסתכל על עצמו באובייקטיביות, לדמיין את עצמו מעבר לאזור הנוחות שלו, כדי שהמוח שלו לא ינסה לשמור על עקביות.

כילד, היכולת שלך להיות מי שאתה רוצה להיות גדולה מתמיד. ככל שאתה גדל, יש לך נעליים למלא וגבולות לדבוק בהם. כאשר אתה מגיע לבגרות תת המודע שלך מנסה לשמור אותך בתוך הכללים שנקבעו על ידי הסביבה שבה גדלת.

שליטה

המוח שולח לך מחשבות מלחיצות ככלי, ואתה כאדם צריך להבין את זה ולא להאמין למחשבות שעולות אצלך בראש. הלך הרוח שלך צריך לעצור ולהתבונן על המחשבות האלה, להכיר בהן ולהבין שהן לא שלך. צפו בהם חולפים על פניך אך אל תתן להם להגדיר אותך, אל תאמין להם.

אתה צריך להיות האדם הנכון לנהל את העסק שלך, וכדי להיות האדם הנכון אתה צריך לשלוט במוח שלך. אתה צריך להשתחרר מהמחשבות והאמונות שלך ולהסתכל על עצמך בצורה אובייקטיבית. כאשר אדם יכול לעשות זאת הוא יכול לחרוג מהגבולות שהציב לעצמו ולהגיע ליעדים גבוהים יותר ויותר, אך חשוב מכך – להרגיש הגשמה על ידי הגעה למטרות אלו.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש