טוני רובינס – איך משנים רגשות? איך משנים הרגלים?

התמצית של עמית והגר – שדרוג החיים שלנו תלוי בשינוי המחשבות שלנו. מחשבות והרגלים “רגילים” צריכים להיות מוחלפים במחשבות והרגלים חדשים, חיוביים, פורצי דרך.

טוני רובינס, בסרטון תדמית לסמינר שלו, דן ברגשות הרגילים ובדרך לשנות את אותן ההרגשות וההרגלים השליליים שלך במטרה לשנות את חייך.

ההשקפות, המחשבות והרעיונות של רוב האנשים אינם משתנים מיום ליום. מה שהם חשבו אתמול ושלשום על עצמם ועל חייהם נשאר אותו הדבר. בגלל זה החיים שלהם לא משתנים הרבה. אם היה לך את כל מה שאתה יכול להזדקק לו אבל מה שהרגשת היה בעיקר עצבים ועייפות, החיים שלך יהיו עייפים ועצבניים.

איכות החיים היא איכות הרגשות הרגילים שלנו. הרגשות הרגילים שלנו הם הבית שלנו, וכך המוח שלנו תמיד יחזיר אותנו אליהם, אם לא נשנה את הרגשות הרגילים האלה, לעולם לא נשתנה.

אנשים דבקים במה שהם יודעים, למה שהם רגילים אליו, זה הבית עבורם, ואנשים תמיד רוצים לחזור הביתה, גם אם הבית הזה הוא סבל וטראומה. רוב האנשים סובלים גם כשהם מצליחים, אם אתה מצליח אך לא ממומש, זה הכישלון האולטימטיבי. אנשים תמיד ירצו לחזור הביתה גם אם הבית רע. זו הסיבה שאנשים כועסים נשארים כועסים. אנשים עצובים נשארים עצובים.

המטרה היא לשדרג את הבית שלך, לשדרג את הרגשות הרגילים שלך, לשדרג את חייך – כדי לקדם את עצמך ולעבור לבית חדש. כסף לא יביא אותך לשם, זו מנטליות שצריך לשבור. אנשים רוצים להישאר במצב שהם רגילים אליו, וכדי לצאת מזה אתה צריך לשבור את הרגלי הסבל שלך, את הרגלי הלחץ והכעס שלך. אם אתה נותן את כל כולך ומאמץ את השינוי אז אתה יכול לבנות מחדש את הבית שלך, אתה יכול לשנות את ההרגלים שלך – ולשנות את חייך.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש