טוני רובינס – “שיטת התכנון המהיר” להשגת תוצאות מדויקות

התמצית של עמית והגר – כדי להגיע ליעדים שלנו, נתמקד רק בתוצאות. הדרך תתיישר בהתאם לתוצאות.

להלן קטע מתוך הרצאה שנשא טוני, בה הוא עובר על שיטת התכנון המהיר, שיטה שיצר על מנת להגיע במהירות וביעילות לתוצאות מדויקות.

כשזה מגיע לתכנון החיים שלך השאלה הראשונה היא לא מה לעשות אלא – מה אני רוצה?

מהי התוצאה? ומה היא התוצאה שהתכוונו להשיג? בהירות היא כוח, אם אנחנו יכולים להתמקד בתוצאה המוח ננעל עלייה ועוקב אחר המסלול בכדי להגיע לשם.

שיטת התכנון המהיר

כאשר אדם שובר את רגל, בתחילת התהליך החדש ייקח זמן רב יותר, אך לאחר ביסוס ההליך הנכון ולמידת הטכניקה החדשה, הוא יהיה מהיר ויעיל יותר.

אז בהתחלה השיטה החדשה הזו תיקח יותר זמן אבל אל תתייאשו! בסופו של דבר היא תהיה מהירה יותר.

אדם צריך קודם כל לחשוב בתוצאות ולא בפעולות – להתמקד קודם בתוצאה. כאשר מתמקדים בתוצאות המוח יחשוב מהר יותר כי הוא מתמקד בתוצאה.

אז ראשית התמקדו בתוצאות חשובות, מהי התוצאה הסופית שאנו רוצים להשיג. זה צריך להיות ברור כשמש. מהן התוצאות החשובות ביותר שאני צריך עבור העסק שלי? למשפחתי? לחיים שלי? אם נהפוך את החשיבה הזו למערכת, אם נדמיין את התוצאה היא תהפוך בסופו של דבר לטבע שני.

התוצאה שאתה רוצה צריכה להיות אצלך בראש, להתמקד בתוצאות ולא בפעילויות הדרושות כדי להגיע לשם.

לפני שאתם נכנסים לפגישה או מבצעים שיחת טלפון, התמקדו תחילה בתוצאה, מה אנחנו רוצים להשיג? אל תלכו לאיבוד בדרך להשגת תוצאה זו, אל תתקעו בכל ההיבטים הלא חשובים. המטרה צריכה להיות בראש מעיינינו ואם פעולה אחת נכשלת בדרך להצלחה, עברו לאחרת. הדבר החשוב הוא התוצאה שדמיינו בהתחלה וקל לאבד את זה. על ידי שמירה על התמקדות בתוצאות, נוכל לזרז את תהליך ההגעה לשם. על ידי תכנון מהיר לתוצאה זו.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש