כיצד להימנע משחיקה?

לעתים קרובות אתה שומע אנשים מסביבך אומרים, “אני שחוק”.

לחילופין, אם הם רואים אותך עובד קשה, הם יזהירו אותך, “קח את זה בקלות או שאתה תישחק.”

הסיבה הגדולה ביותר שאנשים אומרים לך לעשות פחות היא כי הם הפסיקו לעשות יותר. הם לא יכולים להרשות לעצמם שתעשו יותר מכיוון שזה מזכיר להם את מה שהם מסרבים לעשות.

חברים, משפחה, לקוחות ואפילו מתחרים יציעו עצות לא רצויות – לעשות פחות.

תחשוב על זה, שחיקה היא ירידה בחומר. המטרה היא הדלק שיכול להוביל אותך. אנשים לא נשחקים, הם מאבדים את הפוקוס על המטרה שלהם.

הסיבה היחידה שלא תתרגש ממה שאתה עושה כל יום היא אם איבדת את תחושת הפוקוס במטרה שלך.

מה מרגש אותך? איפה אתה מוצא את המטרה שלך?

התכוונו למה שאתם עושים, דעו לאן אתם הולכים, ודעו ממה אתם מתלהבים. אם אתה לא מוצא את המטרה ואת הפוקוס, אל תאשים את הכל בשחיקה. תדלק שוב את הנסיעה שלך על ידי כך שתזכיר לעצמך לאן אתה הולך, מה הוא היעד שלך ומה היא המטרה שלך.

כל עוד אתה שומר על הרעב שלך, לעולם לא יכולים להיות מספיק עצים במדורה שלך, ולעולם לא תישרף. 

המטרה היא הכונן שלך. זכור שאם יש לך מטרה אתה לא תישחק. שמור על מיקוד.

טיפול בבעיה הלא נכונה

רוב החברות לא זיהו את הבעיה הנכונה. אתה תשמע את  הבעיות בכלכלה, בתחרות, ברגולציה, בלקוחות וכו’ – אבל לא אלו הן הבעיות, דבר אחד פשוט היה פותר את כל זה.

בחברות רבות, המנהיגות רכה מדי וסובלת את הממוצע. הם מאמינים שלהיות נחמד יביא איכשהו אנשים נהדרים לחברה, והחברה תהיה נהדרת. להיות רק טוב ונחמד לעובדים שלך, לא בהכרח גורם להם להיות מאושרים או לעבוד יותר טוב.

התמקדות בחיסכון ובמחסור

ההתמקדות בלהרוויח כסף ולא בלחסוך אותו בעסקים, נבנתה בכדי לייצר הכנסה שלא על סמך כמה כסף אתה יכול לחסוך. ביום שהעסק מייצר יותר הכנסות מהוצאות ההתמקדות הופכת להיות בצמיחה ולא בהישרדות.

בכל פעם שעסק מתחיל לסגת, הוא יכבה במוקדם או במאוחר.

חיפוש השראה מדי יום

כל הארגונים צריכים לקיים פגישות יומיות ולספר לצוות על מה שקורה, מה החברה עושה טוב ואיך הם מצליחים. שמור את הקבוצה שלך ממוקדת.

>> היכנסו לקרוא על תודעת שפע

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש