כמה אתם באמת מוכנים לעשות בשביל להצליח?

אתם צריכים לשלם את המחיר עכשיו כדי שתוכלו לשלם כל מחיר אחר בעתיד. האם אתם מוכנים לשלם את המחיר? אם אתם חושבים שאתם יכולים להצליח מבלי לשלם את המחיר, אתם טועים.

ערכה של עבודה קשה

אי אפשר ללמד מוסר עבודה. זה נובע מניסיון, עבודה קשה והרבה משמעת עצמית, התמקדו תמיד במה שאתם עושים ואיך אתם עושים את זה. זה שיעור חשוב שחסר בעולם הזה. עבודה קשה מול כישלונות היא שיוצרת הצלחה. בעל מוסר עבודה טוב הוא כזה שמתמקד ביעדים שלו, והם מה שיובילו אתכם בסופו של דבר להצלחה.

בעבר נאמר שהצלחה מושגת רק באמצעות הקרבה ועבודה קשה. מבחינה קונספטואלית, כולנו יודעים את זה, אבל האם אנחנו בעצם משלמים את המחיר כדי להגיע ליעדים שלנו בטווח הארוך? באופן כללי, רוב האנשים מודעים למושגים של הקרבה, להישאר ממוקדים ולעשות כל מה שצריך, אבל לא מצליחים ליישם אותם בחייהם.

למה?

כי לדחוף דרך מחסומים זה לא נוח. כשההצלחה לא נמצאת באופק, קשה להמשיך. להיות בעל מוטיבציה כשהמצב קשה יכול להיות מאוד יעיל ושימושי.

אולי ההצלחה לא תגיע מיד, אבל זו הנקודה. מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה להישאר מחויבים למצות את הפוטנציאל שלכם. בשביל זה, אתם צריכים להיות מוכנים לדחוף דרך מכשולים ומחסומים.

דווקא האסטרטגיה הזו יוצרת הצלחה. וזה לא נוח.

לעשות פחות” מעולם לא פתר שום בעיה

כדאי להבין את הערך של המאמץ, של העבודה הקשה. אתם צריכים להיות אובססיבים לכך ולעשות כל מה שצריך.

כשיגיע היום הזה, אתם רוצים שהתשלום יהיה עצום. אם תפחיתו את הפעילות שלכם, אתם לא הולכים לקבל תשלום מסיבי.

לחלקכם אולי יהיה קשה להשתלב. אבל אתם לא צריכים להתנצל או להמעיט בערך שלכם. חבקו את מה שאתם שואפים להיות. תחשבו על המורשת שלכם.

זה כבר לא עניין של כסף, זה עניין של עזרה לאנשים. לעזור לאנשים לשנות את חייהם וליצור הבדל. המורשת שלכם יכולה להיות כוח מניע מאחורי כל מה שאתם עושים.

חלומות לא מגשימים על הספה או במיטה. חלומות מגשימים בעולם האמיתי שבו כולם נמצאים. ברוב המקרים, אנשים לא מתגברים על המכשולים שלהם, אבל ההישארות באי נוחות היא הגורם שעוזר להתגבר על המכשולים האלה.

לסיכום

הצלחה דורשת הקרבה וריצה למרחקים. מי שיתמיד, יצליח. הרוב לא מתמידים.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש