להפוך רעיון למציאות

כדי להפוך כלום למשהו, אתה צריך להתחיל עם רעיון מעולה ועם הרבה דמיון. רעיונות שהופכים לעוצמתיים כל כך בתודעה שלך עד שהם נראים לך אמיתיים עוד לפני שהם הופכים למוחשיים. דמיון כל כך חזק, שאפשר ממש לראות אותו.

רעיונות הם התחלה מעולה, אך השלב הקריטי הוא הפיכתם לממשיים, אחרת הם נשארים רק בתודעה שלך.

אז איך להפוך רעיון למציאות? הנה כמה טיפים

  1. דמיין את כל האפשרויות.

לך לסמינרים והרצאות, שמע שירים וקרא את המילים, תקשיב לעדויות של אחרים, עשה כל דבר שיעזור לך לדמיין ולראות את הפוטנציאל שברעיון שלך.

  1. אתה חייב להאמין בעצמך – מה שאתה מדמיין אפשרי עבורך.

עדויות של אחרים, כגון, “אם אני יכול לעשות את זה, אתה יכול לעשות את זה”, או “אם אני יכול לשנות, אתה יכול לשנות” הופכות לעתים קרובות לתמיכה באמונתנו. ואנחנו מתחילים להאמין. ראשית אנו מדמיינים שזה אפשרי. שנית אנחנו מתחילים להאמין שמה שאפשרי לאחרים, אפשרי גם עבורנו. אנחנו גם יכולים לסמוך על עצמנו יותר, להסתמך על הצלחות העבר ולהגיד לעצמנו – “אם עשיתי את זה פעם אחת, אני יכול לעשות את זה שוב” או “אם זה קרה לי בעבר, זה בהחלט יכול לקרות שוב.”

שני הדברים האלה ביחד הם מאוד חזקים. עכשיו, אין לנו עדיין מהות ממשית. אבל זה כבר מאוד קרוב.

  1. תתחילו לעבוד, הפכו חלומות למציאות.

לך לעבודה בתחושת השליחות הזאת, שאתה הולך להקים עסק, או שאתה הולך לעבוד בכדי לעזור לאנשים ולהפוך את החברה שלך לעמותה, או שאתה הולך הביתה בכדי לשמח את משפחתך ולשפר את חיי הנישואין שלך, אתה הולך לעבוד בעסק שנקרא החיים שלך.

אתה הופך דברים למוחשיים. אתה עושה את זה בר-קיימא. אתה מפיח חיים במקומות שלא היו קיימים בהם כאלה, ואז אתה בונה אותם. זו יכולת כל כך ייחודית ועוצמתית עבור כולנו, בני האדם. הפעל את זה והתחל את תהליך ההגשמה שלך עוד היום!

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש