לכו אחרי החלומות שלכם

אף אחד לא אמר שהחיים קלים. העולם שלנו משתנה במהירות.

עבור רבים זה מרגיש כאילו לפעמים הדברים יוצאים משליטה. כאשר נראה שאירועים שאינם בשליטתנו מעצבים את הגורל שלנו, הוויתור על החלומות שלנו נשמע מפתה.

אבל עכשיו זה הזמן שבו אנחנו צריכים את החלומות האלה יותר מתמיד.

למה אנחנו מוותרים על החלומות שלנו?

ויתור על החלומות שלנו הוא בעיה נפוצה. בני אדם הם יצורים לא מושלמים, ואנחנו מוותרים על החלומות שלנו מכל מיני סיבות. אולם אף אחת מהסיבות הללו אינה תירוץ אמיתי להפסיק להיות האני הטוב ביותר שלנו. הנה הסיבה שחלקנו עלולים ללכת שולל אחרי האמונות שמגבילות אותנו, ולוותר.

אנחנו מפחדים מכישלון. אנשים רבים פועלים ממקום של פחד בחיים – ופחד מכישלון הוא אחד הפחדים הנפוצים ביותר. כשהאנשים האלה נכשלים פעם אחת, התחושה שעדיף לנו לוותר כבר על הכל, הופכת מפתה יותר ויותר.

אחרים לא מאמינים בעצמם, ולפעמים גם הסובבים אותם לא מאמינים בהם בעקבות כך, לא כולנו ברי מזל מספיק להיות מוקפים בחברים ובמשפחה תומכים. אל תוותרו על החלומות שלכם רק בגלל שאנשים אחרים חושבים שאתם לא יכולים לעשות את זה. השתמשו באותם אנשים חסרי אמונה, בכדי לעורר את הרעב שכם לעבוד קשה עוד יותר.

כל אדם מצליח הגיע לרמה גבוהה מספיק בשביל להיות כזה, בשלב מסוים בחייו. כאשר אנו מרגישים תקועים בחיים, חיוני להכיר בכך שאותן רמות שונות, הן חלק נורמלי מהשגת המטרות שלנו.

חִזרו בפני עצמכם על הסיבות להמשיך ללכת

ויתור על החלומות שלנו הוא הדרך הקלה החוצה. לעתים קרובות יותר נוח לתת לנסיבות שלכם או לאנשים אחרים להכתיב את חייכם – אבל זה לעולם לא יספיק.

צמיחה היא חיונית. אם אנחנו לא גדלים, אנחנו נובלים. אמנם הצלחה היא המטרה, אבל החוויות שנחווה לאורך הדרך הן בעלות ערך לא פחות מכיוון שהן ממלאות את הצורך שלנו בצמיחה. החיים – והצמיחה – הם מה שקורה כשאנחנו רודפים אחרי החלומות שלנו.

אנחנו אף פעם לא יודעים כמה אנחנו קרובים להצלחה. ההצלחה אולי מעבר לפינה, אבל אנחנו אף פעם לא יודעים זאת. אנחנו חייבים להמשיך ולהתקדם וכשנגיע לשם

תמיד נתהה מה יכול היה להיות אם היינו מוותרים איפשהו בדרך. כולנו מכירים אנשים עם חרטות – ואף אחד לא רוצה לסיים כמותם. הם האנשים שחיים בעבר ותמיד חושבים על מה שהיה יכול להיות. אל תוותרו, כדי שגם אתם לא תגיעו לאותו המקום.

וחברים תנו לנו להגיד לכם – הפרס גדול יתגלה בתחושה שתקבלו כאשר סוף סוף תיצרו חיים יוצאי דופן.

זה ביכולות שלכם לשנות את הסיפור שלכם

שנו את הנרטיב של חייכם. כאשר אתם משנים את הסיפור שאתם מספרים לעצמכם, אתם יכולים לשנות את האופן שבו אתם מתמקדים בחלומות שלכם. שנו את הסיפור, שנו את המיקוד וכך – שנו את התוצאה.

התחברו למטרות שלכם ממקום פנימי

כשרוב האנשים מתפתים לוותר על החלומות שלהם, זה לא בגלל שהם עצלנים או משועממים. זה בגלל שהם הציבו יעדים שהם לא באמת נלהבים מהם. אם אתם מרגישים חסרי השראה, אל תוותרו על החלומות שלכם. עליכם לגלות את המטרה הסופית שלכם בחיים ולחבר כל פעולה שאתם עושים, וכל החלטה שאתם מקבלים – בחזרה למטרה הגדולה שהצבתם תחילה.

הפכו מכשולים להזדמנויות

ההבדל בין הצלחה לכישלון הוא לפעמים רק פרספקטיבה. אנשים מצליחים מנסחים מחדש אתגרים כהזדמנויות ללמוד ולצמוח. הם מוצאים את הלקח בכל כישלון ומיישמים אותו בהחלטותיהם העתידיות. הם יודעים שהחיים קורים בשבילם. על ידי שינוי הלך הרוח שלכם בדרך זו, ויתור על החלומות שלכם, הוא כבר לא אופציה.

בנו אסטרטגיה

הכי קל להגיד “אל תוותרו על החלומות שלכם!”, אבל הרבה יותר קשה לתרגם את כוח הרצון שלכם – לפעולה. כוח רצון כשלעצמו פשוט אינו מספיק. אם ברצונכם להשיג שינוי מתמשך, עליכם להיות בעלי אסטרטגיה יעילה.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש