למה אתם כל כך רוצים להשתלב?

הרבה אנשים, בעיקר בצעירותם – מנסים כל כך להשתלב עד שהם מאבדים את עצמם תוך כדי. לפעמים הם גם הולכים בכיוון ההפוך – הם מורדים בהכל ורבים עם כולם, הם מסרבים להשתלב.

אבל האמת היא שאותו ניסיון לרצות אחרים, להיות מנומסים או שקטים וללכת יחד עם הקהל, לא מתאים כמובן לכולם. גם להיות אומללים, כועסים ולהאשים אחרים בהכל, היא אינה התשובה. שני המקרים נתקלים לרוב במבוי סתום.

מאוחר יותר בחיים אתם מבינים שזה הרבה פעמים נובע מחוסר היכולת לקבל החלטה לגבי מה אתם רוצים להיות. אתם לא יודעים מה חשוב לכם. אתם לא יודעים מי הוא האני האמיתי שלכם.

להתחייב. להתאמץ.

בחיים אנחנו חייבים להתחייב. לבנות את המנטליות הנכונה למוסר עבודה גבוה. תפסיקו לנסות לרצות את כולם ותעבדו על השגת תוצאות בלבד. כשתפסיקו לנסות לרצות אחרים ופשוט תתמקדו ביצירת החיים שישמחו אתכם, דברים יתחילו להשתנות.

תשקיעו את כל האנרגיה שלכם בתעדוף החיים שאתם רוצים – כך תראו את עצמכם מצליחים, מאושרים וממומשים רוחנית. וזה יקרה. תאמינו בזה, הדרך הזו עובדת הרבה יותר טוב.

אולי בגלל הגישה הזאת  לפעמים תמצאו את עצמכם נשארים מחוץ לעניינים. יש אנשים שזה יפריע להם מדי, הם ירגישו שזה יותר מדי אמיתי, יותר מדי בפרצוף שלהם. אחרים יגידו שאתם דעתנים מדי ואפילו יראו בכם איום. יש גם אנשים שלא יכולים לראות אף אחד אחר מצליח – עם משפחה טובה וחיים נוחים, יש כאלה שפשוט לא יזמינו אתכם לשום מקום כי הם יחשבו שאתם לא תתעניינו. כל אלה הן תגובות נורמטיביות ואתם חייבים לקבל אותם, אבל להיות נאמנים לדרך שלכם זה הדבר הכי חשוב וגדול שתוכלו לעשות בשבילכם ובשביל המשפחה שלכם, למרות כל מה שכולם יגידו או לא יגידו. ובהיותכם האנשים האלה, זו תהיה הסיבה שתצליחו.

להתבלט.

אז הנה עצה, עזבו את הניסיון להשתלב בקהל כזה או אחר. תפסיקו לנסות לא להתבלט ולהיות צנועים ושקטים. תעמדו. תבלטו. תהיו יוצא דופן! בצעו פעולה משמעותית. אל תפחדו מהדרך או ממה יגידו עליכם, גישה שכזו תשנה הרבה דברים בחיים שלכם כפי שאתם מכירים אותם, אבל היא גם הדרך המהירה ביותר להצלחה ודאית.

ברגע שאתם מוותרים על השתלבות ועל להיות רגילים, אתם יכולים להיות יוצאי דופן! רגיל פירושו כמו כולם, אל תהיו כמו כולם.

תחשבו מעל ה”אני הולך להיות כמו כולם ואני הולכים להשתלב ולהתערבב.” אתם כבר לא בתיכון. זה לא נשף הסיום שבו אתם מתרגשים כל כך והופכים את העולם על מנת להיות החביבים ביותר. הגיע הזמן שתעשו בחייכם משהו יוצא דופן, בשונה מכולם ובשונה ממה שעשיתם עד עכשיו.

מה עוד אתם יכולים לעשות כדי לא להשתלב? מה עוד אתם יכולים לעשות כדי להשיג את החיים שאתם רוצים? אלו שאלות נהדרות לשאול את עצמכם. אבל אל תפסיקו שם. בצעו מעשה ותגרמו לזה לקרות עבורכם. חשבו על כל האנשים שעשו משהו יוצא מגדר הרגיל בחייהם, אנשים שכולם מכירים, בטח אינכם חושבים שהם נולדו כאלה נכון? 

הם עשו משהו יוצא דופן, משהו חריג. וזה השתלם להם בגדול.

עכשיו תורכם.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש