למה בעצם להיות פרודקטיביים?

אנחנו צריכים להפסיק לדחות ולהתחיל לעשות. נקודה.

אבל קודם כל, בואו נדבר על מה היא בעצם פרודוקטיביות?
בעוד שהמטרה הסופית כיצד להיות פרודוקטיבי בחיים היא אישית, פרודוקטיביות היא תמיד על השגת התוצאות שאנו רוצים בפחות זמן ומאמץ. להיות פרודוקטיבי פירושו – לחפש דרך להשיג את המטרות שלנו תוך כדי השקעה של זמן במה שחשוב. ככל שהמניעים הכלכליים שלנו ישתנו, הפריון יהפוך לדאגה חשובה יותר ויותר.

מדוע פרודוקטיביות חשובה?

פרודוקטיביות היא לא רק דרך להספיק יותר בעבודה. פרודוקטיביות כנראה פירושה שיהיה לנו יותר זמן פנוי לעשות את הדברים שאנחנו נהנים לעשות. אם אנחנו מצליחים להגיע ליעדים שלנו מוקדם יותר, זה משאיר לנו זמן להגדיר ולהשיג יעדים אחרים, בין אם זה להירגע עם ספר, או לימוד של מיומנות חדשה.

כבונוס, כאשר אנו משיגים יותר מדי יום, החיים נעשים פחות מלחיצים. במקום להתרוצץ ולנסות לעשות הכל, נשלים את חובותינו בזמן. בעסקים, נוכל להספיק יותר בפחות זמן, פחות כסף ופחות הון אנושי. כאשר הפרודוקטיביות של העובדים עולה, אנו מגבירים את היעילות תוך הפחתת העלויות, ובסופו של דבר משפרים את תזרים המזומנים וההכנסות.

מי שמתרוצץ ללא הפסקה עם רשימה אינסופית של משימות – אינו בהכרח פרודוקטיבי. אותו אחד כנראה עובר כל הזמן על משימות, ולכאורה לכוד תחת ערימת חובות שנראה שרק הולכת וגדלה מדי יום. לעתים קרובות אנו משווים את היותנו עסוקים להיותנו פרודקטיביים, אבל הם לא אותו דבר.

פרודוקטיביות למעשה – מובילה אותנו לאורח חיים פחות עמוס.

איך נהיה פרודוקטיביים בחיים?

אז אחרי שאמרנו את כל זה, איך בעצם נפיק את המקסימום מהזמן שלנו ונמקסם כל דקה, בכדי שנוכל להגשים את המטרות שלנו וליהנות מהחיים?

גלו מה הופך אתכם לפרודוקטיביים

החלק הראשון הוא למצוא את מה שאנחנו מתלהבים ממנו, מה אנחנו רוצים להפיק מהחיים? מה מניע אותנו, אנחנו צריכים להבין שזה הצעד הראשון ביצירת פרודוקטיביות.

מדוע קבענו את המטרות הללו מלכתחילה? אם אנחנו באמת רוצים להגדיל את הפרודוקטיביות שלנו, חשבו מה מניע אותנו לעשות זאת. האם אנחנו רוצים להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו?

הפכו את הפרודוקטיביות להרגל

קשה לפעול למען המטרות שלנו. זו האמת. יש ימים שלא נרצה לקום מהמיטה, לא נרצה לעבוד, לא נרצה להתאמן. אבל על ידי הפיכת הפרודוקטיביות להרגל, על ​​ידי דחיפה בהתחלה כך שכל המטרות שלנו יהפכו לחלק משגרת היומיום שלנו, נוכל לעבור את ימי המוטיבציה הנמוכה האלה. ברגע שמשהו הופך להרגל, זה הופך להיות הרבה יותר קל לשלב אותו בשגרה שלכם. נבין שמשימה יכולה להפוך לטבע שני. על ידי הפיכת פרודוקטיביות להרגל, אנו יכולים להשיג הרבה יותר בחיינו המקצועיים והאישיים.

כולנו נרצה להצליח בפחות מאמץ. אבל איך אנחנו יכולים לחשב את הפרודוקטיביות, שלא לדבר על להגדיל אותה? אנחנו חייבים למצוא השראה של פרודוקטיביות, מודל למה ואיך אנחנו רוצים להשיג את המטרות שלנו. שיטה לשיפור הפרודוקטיביות: אנחנו יכולים להסתכל על האנשים שסביבנו, אנשים שאנחנו שואפים לחקות, ורוצים להיות כמוהם, ו”לדגמן” את הפרודוקטיביות שלנו לפי שלהם, כך אנחנו יכולים לעורר את עצמנו כדי להיות פרודוקטיביים יותר.

על ידי מציאת אנשים המגלמים את סוג הפרודוקטיביות המשמעותית המהדהדת אותנו, נוכל להתחיל לדמיין מה גורם לנו להיות פרודוקטיביים. ולאט לאט ובעקביות, גם נהפוך לכאלה באמת.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש