מאיפה אתה שואב את האנרגיה שלך?

התמדה היא השריר שהופך את הרעיונות שלך למציאות

שום רעיון לא פשוט יוצא לשוק ללא סיבוכים, בעיות וקשיים בלתי צפויים – והפתרון בדרך כלל לוקח הרבה יותר זמן ממה שדמיינת. רמה אנרגטית גבוהה המתמקדת בהתמדה היא אחת המעלות היקרות וההכרחיות ביותר של היזם המצליח. אתה תחווה זמנים של קושי, התנגדות וכישלון לאורך הזמן, הדרך היחידה לנצח את הזמנים האלה היא להתמיד. אלה שלא יצליחו להתמיד – יכשלו.

האם אתה יכול להמשיך וללכת עוד ועוד?

אנרגיה מוגדרת כ- “היכולת או הכוח לבצע עבודה, כגון היכולת להזיז עצם על ידי הפעלת כוח”.

כאשר אתה מבין את זה אתה יכול להבין שכל האנרגיה שיש לך – בכוחך לייצר אותה. כולנו יודעים את החשיבות של שינה, שתיית מים מרובה, פעילות גופנית ומזון בריא – על מנת לייצר לגוף את האנרגיה שהוא צריך. כל אלה יכולים לתרום להפקת יותר אנרגיה.

הבן שאנרגיה היא היכולת או הכוח לבצע עבודה.

הפוך למקור לייצור אנרגיה ולא למקלט שלה.

תקום כל יום ועשה את העבודה לא משנה מה אתה מרגיש לגבי זה.

הישאר ממוקד במטרה שלך, הישאר בעל מוטיבציה לעבודה שלפניך. אל תאבד כוח. על ידי שמירה על המטרה בראש מעיינך תוכל למצוא את האנרגיה להגיע לשם.

אם אינך יכול לשלוט באנרגיה שלך, יהיה לך קשה מאוד לשלוט בכל דבר אחר בחיים ובעסקים שלך.

כדי להשיג הצלחה ארוכת טווח, אתה צריך לדאוג לאנרגיה שלך.

אבל כדי להגיע להצלחה אתה צריך להתאמן. 

שמירה על זרימת הדם ורמות האנרגיה שלך באמצעות פעילות גופנית תעניק לך אנרגיה לעבור את היום שלך. על ידי פעילות גופנית אתה יכול להעלות את רמות האנרגיה שלך.

פעילות גופנית היא תנועה. הליכה, ריצה, התמתחות טובה – בכל פעם שאתה מזיז את הגוף שלך אתה יוצר אנרגיה. ככל שתפיק יותר אנרגיה כך תוכל להיות יעיל יותר.

הפקה אנרגיה יוצרת מורל

רמות גבוהות יותר של ייצור אנרגיה מייצרות רמות גבוהות יותר של ערך עצמי. אף אחד לא מרגיש טוב אם הוא לא עושה כלום. אם תשב בבית כל היום ולא תעשה כלום, אנחנו מבטיחים לך שעד סוף היום, אם לא לפני – לא תרגיש טוב עם עצמך.

ההצלחה היא פשוטה משאתה חושב

זה מסתכם בייצור – וזה מגיע מאנרגיה. השתמש בפעילות גופנית כדרך להפקת אנרגיה. לכולנו יש הרבה אנרגיה, אנחנו רק צריכים לדעת איך לייצר אותה, ועוד ממנה.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש