מה משפיע עלינו?

הצבת יעדים היא מיומנות שאנו חייבים לפתח, היא מיומנות נפלאה ויעילה שכדאי שתהיה לנו.  לדעת איך לעצב את העתיד שלנו. החיים הטובים ביותר לחיות הם חיים מתוכננים, ולא חיים בהם הכל קורה במקרה, ולא מדובר על תכנון של הליכה מקיר מקיר. זה אמנם  בסדר, אבל אם אתם יכולים להתחיל לתת לחיים שלכם מימדים אחרים, עיצוב וקצת צבע, יעדים ומטרה, התוצאות יכולות להיות מדהימות לחלוטין.

הגדרת יעדים נותנת לכם את ההזדמנות לחוות את כוח הדמיון שלכם. תחשבו על זה. הדמיון יכול לבנות לכם ערים. הדמיון מנצח את כל מכשול בדרך. דמיון מפתח קריירה. הדמיון מייצר מערכות יחסים. הדמיון הוא המקום שבו מתחילים כל הערכים המוחשיים והערכים הלא מוחשיים. אז מה שאתם צריכים ללמוד לעשות הוא להשתמש במשאב העוצמתי הזה.

ניצול משאב הדמיון הזה להגדרת מטרות כרוך בחשיבה על העתיד שלכם, חשיבה על מחר או על שאר היום, חשיבה על שאר השנה או על עוד עשר שנים. אתם יכולים להשתמש בדמיון שלכם כדי להתחיל לחפש את העתיד שלכם, למה שיכול להיות אפשרי עבורכם.

אז מה באמת משפיע עלינו?

אבל לפני שתוכלו לעשות זאת, עליכם לדעת מספר דברים עיקריים שמשפיעים על כולנו, על חיינו ועל המטרות שלנו:

איכות הסביבה

לעולם לא מזיק לתרום לסביבה שלכם. הרימו חתיכת אשפה והשליכו אותה לפח.

אם כולם היו עושים את זה, איזה עולם טוב יותר זה היה. תרומה קטנה לא תעלה לכם כלום. אם כולם היו תורמים, דמיינו את ההבדל שזה היה עושה!

אירועים

אירועים משפיעים עלינו – חלקם קטנים, חלקם גדולים, חלקם אישיים, חלקם פה בארץ, חלקם בחו”ל. חשבו על כל אירוע גדול בעל משמעות מקומית, לאומית או עולמית. אירועים כאלה משפיעים על כולנו. ישנם אירועים קטנים ואירועים יומיים ואירועים משפחתיים ואירועים קהילתיים. כולנו מושפעים מאירועים.

ידע

אנחנו מושפעים מכל מה שאנחנו יודעים או לא יודעים. זכרו את הדבר הבא: בורות היא לא אושר. בורות היא טרגדיה. בורות היא הרס. בורות יוצרת חוסר. בורות יוצרת מחלות. בורות תקצר את חייכם ותשאיר אותכם עם השאריות בלבד. אז לא, בורות היא לא אושר.

תוצאות

אנחנו מושפעים מהתוצאות. בין אם אלו תוצאות פיננסיות או תוצאות אישיות או תוצאות חברתיות, כולנו מושפעים מהתוצאות. דיסציפלינות שיבוטלו בעתיד נותנות לנו תוצאות גרועות. דיסציפלינות המנוהלות היטב נותנות לנו תוצאות טובות.

חלומות

העתיד שלנו מעסיק אותנו ללא הרף, אנחנו חושבים עליו, חולמים עליו, דואגים לגביו ומשקיעים עבורו.

אנחנו מושפעים מהחלומות שלנו, מהחזון שלנו לגבי העתיד.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש