חשיבותה של נחישות

משחק החיים

נגמר הזמן לאימון. כעת אנו משתתפים מלאים במשחק החיים והיריב שלנו הוא הבינוניות. בהיעדר פעילות אנושית אינטנסיבית וחכמה, כישלון יעבור להרוס את הקידמה הקטנה שהמאמצים שלנו יצרו. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לחכות, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לחכות עד הדקות האחרונות כדי לגלות שתכנית המשחק שלנו לא עובדת.

עלינו לאתגר את עצמנו ברגע זה עם רמה חדשה של חשיבה, ולהניע את עצמנו לעבר רמה חדשה של הישגים.
המשמעות היא שעלינו לכפות על עצמנו יחס חדש לחיים המניע אותנו ומעורר בנו השראה.
לא ניתן לעכב את הרצינות שלנו עד שתתקיים הזדמנות חסינת תקלות. הגיע הזמן לנצל את ההזדמנות. הגיע הזמן להשקיע בזה את הכישרון והאנרגיה שלנו ולגלות מה אנחנו באמת מסוגלים לעשות.

יש סיכונים בכל הזדמנות, אבל אנחנו לא יכולים להתעכב עליהם

הדבר החשוב הוא לתפוס את ההזדמנות הגלומה בכל סיכון, מתוך ידיעה שלפעמים יש צורך להסתכן, ללכת רחוק מדי, בכדי לגלות עד כמה רחוק אנחנו באמת יכולים ללכת.
אנחנו יכולים לעשות את זה, אנחנו יכולים לשנות את החיים שלנו, אנחנו יכולים לעשות את מה שאנחנו צריכים על מנת לנצח.

קל להשיג הצלחה ואושר, אבל אנחנו יכולים באותה קלות לא להשיג אותם.
התוצאה הסופית של חיינו תקבע על פי כמות השגיאות שעשינו בשיפוט, שחוזרות על עצמן מדי יום, או אם הקדשנו את חיינו לכמה הרגלים בריאים ופשוטים, ותרגלנו אותם בכל יום.
חיזוק והרחבת הפילוסופיה שלנו, פיתוח גישה טובה יותר, יצירת פרודוקטיביות איכותית יותר.

אנו צריכים לחיות את החיים בצורה מלאה יותר ולהשקיע את כל החוויות בעתיד טוב יותר.
אלו הם האתגרים בהם עליכם ליישם את הכישרון שלכם ואת האינטנסיביות שלכם בתחושת דחיפות ובנחישות בלתי מעורערת.

משמעות. התקדמות.

חיינו צריכים להתאחד בצורה חלקה ולזרום בחופשיות, עלינו לשאוף להשיג ולהמשיך לנוע.
בכל נקודה אנחנו יכולים לבחור במשמעות, בכל נקודה אנחנו יכולים להחליט לשנות. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לשנות, לקום ולהתקדם במטרות שלנו. זה לא ייקח מאיתנו הרבה, רק צעד בכיוון הנכון. מעגל החיזוקים החיוביים ידחוף אותנו לאט לאט להישגים טובים יותר ויותר.

אנחנו יכולים גם לבחור לא לעשות כלום. אנחנו יכולים להעמיד פנים במקום להופיע. ואם הרעיון של צורך לשנות את עצמנו גורם לנו לאי נוחות, אנחנו יכולים להישאר כפי שאנחנו. אנחנו יכולים לבחור לשבת ולהירגע ולתת לחיים לחלוף על פנינו. הבחירות הן שלנו.

על ידי בחירה בעבר, יצרנו את הנסיבות הנוכחיות שלנו. זו האחריות שלנו והיכולת שלנו לעשות בחירות טובות יותר החל מהיום. מי שמחפש איכות חיים טובה יותר לא צריך יותר זמן או יותר תשובות כדי להגיע למסקנות טובות יותר, אלא רק צריך להחליט.

האמת היא הדבר היחיד שחשוב.
אנחנו צריכים את כל האמת. ושום דבר מלבד האמת. ברגע שאנחנו מאפשרים לטעויות שלנו בשיפוט, החוזרות על עצמן מדי יום, להוביל אותנו לדרך הלא נכונה, אז אנחנו בסיכון. החלק החשוב ביותר בחיינו הוא איך אנחנו חוזרים שוב ושוב ליסודות שעושים את כל ההבדל. זה חיוני שנעשה את עצם הבחירות שיכניסו חיים, אושר ושמחה לחיי היומיום שלנו.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש