נצלו את המוטיבציה שלכם לעשייה

האם אי פעם ראיתם מישהו שיש לו המון כסף וחלמתם להיות במקומו?

אנשים חושבים איך להתעשר כל הזמן, כאשר רק אחוז קטן באמת עושה זאת. אבל למעשה, כל אחד מההמונים יכול להתעשר. כל אחד יכול לעשות השקעה מצוינת. כל אחד יכול להיות עשיר. כל אחד יכול להחליט לקיים מערכת יחסים מצוינת או לשפר את מצבו המשפחתי.

פיתוח עצמי

איך אנחנו הולכים לשנות? האם אנחנו הולכים לגדול או להישאר אותו הדבר? מה שהשגנו עד עכשיו הוא נהדר אבל אנחנו צריכים לקבוע יעדים לעתיד, שם ייעשה ההבדל המשמעותי. עלינו להתמקד בהשתפרות ובצמיחה בכל יום. אנחנו צריכים לבחור להיות האדם שאנחנו רוצים להיות.

דרך משלכם

לאחר שהחלטנו באופן עקבי להיות טובים יותר, עלינו ליצור תוכנית פעולה. זו יכולה להיות תוכנית פשוטה, כזו שדורשת יותר מדי מאמץ. הציבו מטרה פשוטה והגשימו אותה. כל אחד ואחד מאיתנו צריך להיות ממוקד בעתיד שלו ובאיך הוא יגיע לשם. תכנון דרך פעולה ייקח אותנו לשם.

עשייה

רעיון גדול הוא עדיין רק רעיון, כדי שהוא יהיה יתגשם יש לפעול. המפתח להפיכת חלומות למציאות הוא פעולה. אנשים שיש להם רעיונות נהדרים זה נפלא, אבל בלי פעולות שום רעיון, טוב ככל שיהיה, לא שווה הרבה. אנשים שפועלים לפי החלומות והרעיונות שלהם הם הבודדים הנבחרים, אבל הם אלה שזוכים בעושר. אל תתמקדו באחרים ובהצלחתם, עליכם להתמקד בעצמכם ובעתיד שלכם ובאמצעות זה תוכלו להשיג דברים גדולים.

איך תשמרו על מוטיבציה והשראה? איך תישארו נלהבים, איך תשמרו על ההתרגשות?

רצינות

קבלו החלטה ללכת עד הסוף. התמקדו בחלק העליון, עשו מה שנדרש כדי להגיע לשם. עלינו להשאיר את המטרות שלנו בראש מעיינינו. עלינו להיות רציניים ולהבין מה יידרש כדי להגיע לשם. אם נהיה רציניים, וננקוט בפעולות הנכונות, נוכל להגיע לאן שנרצה להגיע.

היכרות עם נקודות חולשה

מה הוא הדבר שמעכב אותנו ביותר? מה היא החולשה שלנו שמונעת מאיתנו להשיג את המטרות שלנו? אם נבין את עצמנו ואת החולשות שלנו נוכל להתחיל לעבוד עליהם ולצמוח.

סביבה מעצימה

הקיפו את עצמכם באנשים טובים, מניעים ומעוררי השראה, אנשים שיכולים להרים אתכם ולהעלות את מצבי הרוח שלכם. מצד שני, תתרחקו מאנשים רעים ושליליים. אנשים שיכולים להפיל אתכם, אנשים שיכולים להרוס את השאיפות שלכם.

בריאות

שמרו על בריאות הגוף והנפש. זה אומר תזונה נכונה ופעילות גופנית טובה. כולם יודעים שהם צריכים לאכול אוכל טוב יותר, להתאמן באופן קבוע ולנוח הרבה. אם אתה מתכוון לעבוד קשה חמישה ימים בשבוע, לך לישון מוקדם חמישה ימים בשבוע.

דימוי עצמי

עלינו תמיד לדמיין את עצמנו כטובים ביותר במה שאנו עושים. זכרו, כל שיפור בחיים מתחיל בשיפור הפנימי שלנו.

חיוביות

תשלטו בדיאלוג הפנימי, תתרגלו דיבור עצמי חיובי. איך? אמרו לעצמכם – אנחנו הכי טובים שיש. תגידו את זה בקול. אמרו –  אנחנו אוהבים את עצמנו, אנחנו שווים את זה. דברו אל עצמכם כמו שאתם רוצים להיות, לא כמו שאתם במקרה ברגע זה. זכרו, ייתכן שהגעתם לאן שאתם נמצאים היום במידה רבה במקרה. אבל לאן שאתם הולכים בעתיד – הוא אך ורק בתכנון.

פשוט להתחיל

זוזו מהר. מלאו את עצמכם בתחושת דחיפות, היא הדבר היחיד שאתם יכולים לפתח שיפריד אתכם מכולם. פתחו הטיה לפעולה. כשיש לכם רעיון טוב, עשו זאת עכשיו.

ככל שתזוזו מהר יותר, תבצעו פעולה מהר יותר – כך תשתפרו. יש לזה השפעה מתגלגלת וזה יוצר הערכה עצמית גבוהה יותר, משמעת גבוהה יותר, מיקוד גבוה יותר ואז, אנחנו מתחילים להצליח יותר. זה הופך למעגל של צמיחה. שלא מפסיק להסתובב.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש