שווי נטו ומעמדו של מיליארדר

השווי הנקי הוא שווי הנכסים שבבעלות אדם או תאגיד, בניכוי ההתחייבויות (החובות). זה יכול להיות מדד משמעותי למדי לאמוד את הבריאות הפיננסית של חברה או אדם, אבל למען האמת, השווי הנקי אומר מעט מאוד ביחס לאופן שבו חברה או אדם יכולים להוציא כסף.

ישנן שתי דרכים להגדיל את השווי הנקי ורק אחת מהן יוצרת עושר אמיתי

1) להפחית את החוב ולחסוך כסף.

2) להגדיל נכסים (סוגים ספציפיים של נכסים), העולים בערכם.

אם תסתכל על מישהו שהשיג עושר מאסיבי תבחין שהוא עשה זאת באמצעות השקעה בנכסים. הם אפילו הרחיקו לכת ולוו כסף כדי להשקיע בנכסים. הנכסים שכולם מתמקדים בהם הם כאלה שיעלו בערכם עם הזמן.

נכסים כמו בתים בבעלות, מכוניות, מזומנים וחשבונות פנסיה אינם יוצרים עושר, הם פשוט יוצרים תחושת ביטחון מזויפת. מכוניות, בתים וחשבונות פנסיה נותנים לך דרך להתנייד, מקום לגור בו ודרך לפרוש.

השקעות, עסקים, רכוש, ציוד קבוע, פטנטים, סימנים מסחריים ותמלוגים הם דוגמאות לנכסים שיכולים לגדול בערכם. התחל בהשקעה בנכסים כאלה ולא במכוניות ובבתים.

אם אתה מתכוון ליצור שווי נקי אמיתי ועושר אמיתי, אתה צריך להשקיע בנכסים מהסוג הנכון

כל הנכסים אינם נוצרים שווים, ולא כל חוב הוא חוב רע.

ישנם נכסים שדווקא יורדים בערכם בעוד שאחרים עולים בערכם. בנייני דירות שמכניסים לך כסף כנראה יגדילו את ערכם יותר מהבית שאתה גר בו. ברוב הפעמים, קניית רכב לא תספק השקעה לטווח הארוך, אבל השקעה בסוכנות רכב מצליחה עשויה להיות בדיוק כזו.

חובות צרכניים מרכישת צעצועים וחופשות, הן כנראה לא רעיונות טובים, אבל חוב עסקי להגדלת העסק שלך דווקא יכול להיות. חובות שנוצרו כדי להשקיע בשותפויות עסקיות כנראה יתבררו כהשקעות טובות יותר.

על מנת להגדיל את השווי הנקי, שקול את שתי האפשרויות הבאות:

הפחת את החוב שלך וחסוך כסף, הגדל נכסים באמצעות חובות נכונים.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש