עמית והגר, בני זוג, הורים ל-5 ,משקיעים פרטיים, גמלאים של מערכת הביטחון.
בלילה אחד בינואר 2014 ניהלנו שיחה זוגית שממנה יצאנו למסע לקניית הזמן שלנו חזרה.

לאור תובנה שהזמן הוא המשאב היקר ביותר בחיים והסתמכות על שתי משכורות מגבילה אותנו ומשעבדת את הזמן שלנו, החלטנו לחשב מסלול מחדש. לאחר תהליך למידה מתמשך ונקיטת צעדי השקעה אקטיביים, הצלחנו להגדיל את ההון ופיתחנו מנגנון השקעות שמייצר הכנסות פסיביות.

לאחר חמש שנים הצלחנו להשתחרר מהתלות במעסיק ובמשכורת ואנחנו חיים מהכנסות פסיביות שמייצרות ההשקעות שלנו. בחמש השנים האחרונות, אנו מקדישים חלק נכבד מזמננו להפצת עקרונות השיטה הפיננסית שלנו לכל מי שחושב לעשות מהלכים דומים לשלנו.

בשנים אלה ליווינו למעלה מ-4,000 זוגות ויחידים שרצו ליצור שינוי בהתנהגותם, בכספים, ולהגדיל את הכנסתם וההון העצמי כחלק מהעיסוק הרב בהפצת הידע שלנו, אחת הפלטפורמות שאנחנו מציעים היא ההרצאה הזוגית שלנו! בזום.

אז על מה נדבר בהרצאה? על הסיפור שלנו ועל תהליך הלמידה שעברנו מול היסודות הפיננסיים עליהם גדלנו. על התובנה שחלחלה, לפיה החיים מתארכים ומתייקרים וכדי להגשים את החלומות שלנו אנחנו חייבים להגדיל את ההכנסות שלנו.

וזאת אל מול תפיסות העולם המוכרות והמגבילות סביב הכסף והתודעה המהווה את הטריגר להתמודדות עם החסמים שנתקלנו בהם בדרך.

בתהליך שלנו למדנו להתגבר על הלך הרוח ומכאן יצאנו לדרך עם מודל ההשקעה שפיתחנו. המטרה העיקרית שלנו היא לגרום לאנשים להיות מודעים לכך שכולם
צריכים תוספת משכורת וזאת מבלי ‘למכור’ עבורה עוד זמן יקר, כפי
שהתרגלנו לחשוב.

ומה צריך בשביל שזה יקרה? רצון, מטרה, תכנית עבודה, מחקר/לימוד
ולבסוף קפיצה למים.

בשורה התחתונה – הדרך להגדלת ההכנסה היא דרך שינוי תודעה ונקיטת פעולות מעשיות.

זו הדרך שעברנו ואנחנו יודעים לייצר השראה ולהביא עימה גם פרקטיה המבוססת על הניסיון שלנו.

היום אנחנו גם מעבירים את הסיפור שלנו כהרצאה בזום לחברות ועסקים שרוצים לתת לעובדים שלהם משהו שונה נקודת מבט על איך אפשר להשיג לעצמנו יותר.

ברוכים הבאים לפלטפורמה – חדש